Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legutolsó szerelmemmel mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legutolsó szerelmemmel mindig összebújva aludtunk, a nagy ő-vel miért érzem mintha egy db fát ölelgetnék?

Figyelt kérdés

inkább nem is alszom vele összebújva, mivel nem is összebújunk, hanem én bújok, ő meg csak hagyja, vagy nem is tudom, kicsit össze vagyok zavarodva, de a lényeg amit nem értek, hogy eshet nekem jobban ha inkább hátat fordít, ahelyett hogy ölelve aludnánk, amit megszoktam és imádtam előző kapcsolataimban és valahol azt is tartom normálisnak.


hogy pont a nagy ő-höz nem tudok bújni?


ti értitek, hogy mi ez? jelenthet valamit?


2011. szept. 8. 17:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nem ő a nagy ő.
2011. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól még szeret, hogy nem esik jól neki összebújni az alváshoz. Lehet nem kényelmes neki. Ha annyira zavar, kérdezd meg, miért nem szeret bújni.
2011. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Neki úgy kényelmes. Ennyi.

Én szeretem a barátomat, de nem tudok vele összebújva aludni, mert ő egy nálam kétszer nagyobb ember, átölel, szinte megfojt, belém akar bújni:D főleg ha elalszik, elernyednek az izmai, mind a 90 kilójával rámnehezedik, borzalmas. Mondtam, hogy inkább hagyjuk, ne öleljen át, mert iszonyat kényelmetlen, reggelre már nem élnék.

2011. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Pfff minden ember más. Lehet mással más jobban működik. Ezt a felesleges agyalást... a nők tényleg hülyék.
2011. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Még nem bíztok annyira egymásban.Idővel kialakul és akkor természetes lesz az összebújás.
2011. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
en se szeretek osszebujva aludnı. elalvas elott 2-3 percıg bujok, aztan elfordulok. Osszebujva melegem lesz, zsıbbadok, gemberedek, nem mozgolodok, mert felebresztem, vıszont o konnyen allon vag...
2011. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretek "magam" aludni, nem szeretem, ha alvás közben megzavar valami...

alvás előtt szívesen bújok, de ha az alvás határán vagyok, ki tudok akadni, ha felébreszt valami :D

szóval lehet, hogy csak ennyi az oka

2011. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

velünk is úgy van, h pont az ellenkező oldalunkon szeretünk aludni

én ragaszkodom a falhoz, és h a bal oldalamon aludjak

Ő pedig ragaszkodik ahhoz, h a jobb oldalán feküdjön

általában összebújva fekszünk le aludni, de 5 perc után a saját helyünkre fordulunk, mert kényelmetlen

ezt szoktuk meg anno, de attól még imádjuk egymást :)

2011. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
hiába születtem én is nőnek (ráadásul nem is akármilyennek), soha nem fogom megérteni, miért csinálnak minden kis hülyeségből pszichodrámát.
2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

jaj ugyan már!

én senkivel sem tudok összebújva aludni, legyen az kis ő vagy Ő, pedig nő vagyok

ha van egy jó kapcsolatod, akkor minek idegelsz ilyesmin?

én a helyedben örülnék, hogy végre megtaláltam életem párját, és nem ilyen rózsaszínlányfilmes hülyeségeken enném magam

és egy jótanács a végére: neki meg ne mondd, hogy az előző pároddal milyen jó volt...

2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!