Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy aranyos lánynak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aranyos lánynak miért hülyülő fiúhaverok kellenek?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam szerintem full jó csaj. nem is nagyképű


egyet nem értek mióta ismerem, mindig a fiúkkal haverkodik .de látszik rajta hogy nem akar semmit többet haverságnál, viszont úgy elvannak egymással mint ha ő is fiúból lenne


meg az is fura hogy ezek a csávók akikkel hülyül ,némelyik eléggé közönséges. de ha ő vele(a csajjal) hülyülnek akkor persze másként viselkednek


18f


2011. szept. 8. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

nem csak nekik, minden csajnak a hülye, beképzelt, nagypofájú, menő legények kellenek, akik szétvernek mindenkit, aki ránéz a barátnőjükre véletlenül...



mi meg b@szhatjuk a kecskéket a tanyán.

2011. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

a nők idióták...

4 éve vagyok együtt a bnőmmel és már legalább 500x elmondta hogy " az rámnézett megkéne verned" aztán ha megyek megverem akkor meg " uristen hogy lehetsz ilyen tajparaszt :("

2011. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom velük éli ki a hülyülős hajlamát. Idővel majd kinövik ezt a lányok, sajnos a te korosztályod még benne van ebben, hogy bad guy boyfriend kell nekik. De 20 fölött is találni még bőven ilyen lányokat.
2011. szept. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
ezek tipikusan azok az éretlen nyomi lánykák akik a legnagyképűbbek :D ennyi.
2011. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Fél a f@sztól,vagy a komolyabb érzelmektől,vagy csak vár a megfelelőre,de addig is jót tesz az egójának az őt körülzsongó udvari bolondok szereplése.
2011. szept. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 napietus ***** válasza:
100%

lehet otthon is fiú testvérei vannak, és a fiúkkal jobban kijön, mint a lányokkal. nem csodálom egyébként, a korosztályába tartozó lányok többsége hülyepics@ (tisztelet a kevés kivételnek), szóval ha én most lennék tizenéves, lehet én is inkább fiúkkal haverkodnék.


29/N

2011. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem az korosztályomba tartozó fiú/lányok többsége mind a felszínes hülyéskedésre hajt, nem kell semelyiküknek sem komoly barátság/kapcsolat. nem értem h én mirét tartozok a kevesebbek közé. nagyon zavaró tud lenni
2011. szept. 9. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

"a nők idióták"


anyád is nő ba+... te meg egy genetikai hulladék vagy

2011. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert talán a fiúkkal jobban kijön és velük jobban lehet hülyülni.Ez nem korosztálytól függ egyébként -.-"

Nekem is sok fiúhaverom van

L19

2011. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"ezek tipikusan azok az éretlen nyomi lánykák akik a legnagyképűbbek :D ennyi."


szerintem te meg nőjjél fel inkább.Te beszélsz az éretlenről mikor még te is az vagy...

a lényeg az hogy vannak olyan lányok akik fiúk társaságába jobban érzik magukat meg vannak olyan fiúk akik lányok társaságába érzik jól magukat.Nem egyformák az emberek. A plázapi.csákkal minek barátkozni..mert szerintem azok a nagyképűek..te idióta állat :D

2011. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!