Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Udvarlóm nagyon aranyos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarlóm nagyon aranyos, de van egy kis gond vele, szerintetek?

Figyelt kérdés
Aranyos, és látom rajta hogy szeret de nem érzem mellette nőnek magam, olyan mintha én irányítanám mert ő csak rám hagyja magát, nem nagyon csinál semmit azon kívül hogy elmondja hogy tetszek neki, és mint férfi sem jön be, mármint szexuálisan. Szerintem nincs jövője ennek a kapcsolatnak, de adok neki egy esélyt. Szerintetek lehet ennek jövője? Én nem hiszem hogy bele tudnék szeretni.
2011. okt. 6. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2011. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem írtad hogy ember és a leírás alapján lehet egy kanos kandúr macska.


u.i: Ne hagyd ki a Csizmás, a kandúr című animációs filmet, télen jön

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélye nincs ennek a kapcsolatnak.
2011. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
az nem elég egy kapcsolathoz hogy aranyos valaki...ha nem vonzódsz hozzá, nem érzel semmit akkor minek okoznál neki még nagyobb fájdalmat azzal hogy 1-2 hétig vele vagy és utána dobod?
2011. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De nem nagyon érti meg h nem az esetem :D

amúgy én is így gondolom ahogy ti.

2011. okt. 6. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy nem nagyon érti meg? ezt meg én nem értem...
2011. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerek-perec megmondtad neki, hogy nem tudsz többre tekinteni benne, mint haver/barát, és nem vonz szexuálisan, és ő ezt nem fogja fel?


Szerintem azért nem fogja fel, mert közben olyan jeleket küldesz ami megcáfolja azt, amikor közlöd vele, hogy nem az eseted. Le kell vele ülni és elmondani az igazat, mert áltatni, hazugságban élni nem lenne tisztességes vele és magaddal szemben sem.

2011. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, megmondtam ezeket neki de közben meg mint embert úgy szeretem, de csak barátként. És ezt is mondtam neki. És ennyire félreérti azt hogy barátként szeretem vagy mi? :/
2011. okt. 6. 14:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én arra szavaznék, hogy félreértelmezi a jeleidet. Próbáld meg vele megbeszélni, hogyha tovább próbálkozik, akkor inkább ne találkozzatok egy ideig, mert neked ez így nem jó, mert áltatni meg nem akarod.


(14:24-es voltam)

2011. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőre nem jön be, úgyse fogsz tudni beleszeretni. Össze se kellett volna jönnöd vele, de most már ne hülyítsd, szakíts vele minél előbb!
2011. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!