Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok szakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok szakítani a barátmmal. Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tudom, hogy ez nem működik. Próbáltam már vele szakítani, volt, hogy ő mondta, hogy hagyjuk. De aztán mindig valahogy visszasírta magát. Megsajnálom, nem akarm őt bántani, és elveszíteni sem, mert barátként szükségem lenne rá. Viszont nem akarok vele együtt lenni, nem működik ez a dolog, nem szeretem. De félek is attól, hogy jobbat úgysem kapok, és majd megbánom, hogy elengedtem őt aki a tenyerén hordoz. Amikor szakítani akarok, sak kelti bennem a lelkiismeretfurdalást. :(


24N


2011. szept. 9. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Mindketten szánalmasak vagytok :D
2011. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
társfüggő vagy
2011. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valami még köt hozzá
2011. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 B.angel ***** válasza:
Ha tetszik, ha nem akkor is szakítanod kell egy olyan emberrel, akivel már nem tudsz boldog lenni, nem tudsz társként tekinteni rá! Ha lelkiismeret furdalást kelt, akkor is tereld el! Legyél erősebb... Majd idővel még lehettek barátok, ha már benne is elmúlt minden érzelem.
2011. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Használd ki, ha már így erőlteti, az ő baja.
2011. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
akaraterőtelenséges vagy
2011. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező,én megpróbálok,a sok "vicces" válasz mellé,egy számodra segítő választ írni.

Én is így voltam,nem szerettem,de mint barát én is szerettem volna. Ha kimondtam,hogy vége,első nap lehordott telefonon,másnap már sírva hívott és bocsánatot kért,megsajnáltam,visszafogadtam. Ezt eljátszotta még egyszer. Augusztus lett volna a harmadik ilyen,a rokonok sokat segítettek ez tény,de én is átgondoltam megéri ez a kapcsolat? Neki is jobb,ha olyan ember mellett van aki szereti. Én is azt hittem,hogy úgy,mint ő senki nem fog szeretni. Mégis kiálltam a véleményemért,1 hétig zaklatott még,emlegetett kitagadást,öngyilkosságot,de valahol éreztem ezek nem igaz dolgok. Utólag nagyon bánom,hogy kétszer is visszaengedtem,már az első alkalommal el kellett volna engedni.

Eleinte nehéz lesz,de erősnek kell lenned,a barátaid,rokonok támogassanak,de ha gondolod privátban én is segítek neked ebben szívesen.


Eltelt egy hónap,és a volt párom,egy közösségi oldalon láttam kiírva,hogy most ő bosszúból becsajozott,és hagyjam békén,pedig nem is kerestem :D

Én tudtam,hogy egy darabig szingli maradok,de egyszer barátnőm kirángatott a városba,és sikerült megismernem valakit,akivel alakulnak a dolgaink.


Mi nem maradtunk barátok a párommal,nem is bánom,lehet eleinte ti sem fogtok,de ha megnyugszik a párod és te is,idővel fel tudod keresni őt,és megbeszélhetitek a barátságot,de arra figyelned kell,ne bíztad,nehogy félre értsen valamit.


Remélem a személyes tapasztalatom tudott neked segíteni :)

2011. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ebben a helyzetben, utólag értékelve nem tudok rá mást mondani, mit azt hogy egy szánalmas, önző gyáva féreg voltam, hogy raboltam az idejét és nem utolsósorban a magamét is. Én 10 hónapi húztam ezt, sikerült lelkileg teljesen tönkretennem a srácot meg magamat is. Az adta az utolsó löketet, hogy a végén már fizikailag undorodtam tőle. Tedd meg, hogy elküldöd őt, az ő érdekében, mert nálad jobbat érdemel, mint ahogy az a bizonyos régi pasim is jobbat érdemelt nálam.


25 N

2011. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 6 évig voltunk együtt de kb a 3. évben éreztem, hogy ez nem megy, nem szeret eléggé, vagy nem foglalkozik velem eléggé, mégis mindig visszakönyörögte magát, én meg nagyon szerettem és mindig visszafogadtam. A 6. évben meguntam és végleg otthagytam annak ellenére, hogy még akkor is imádtam, de tudtam, hogy sosem lesz olyan kapcsolat amire vágyom. 4 év telt el azóta. Ma már örülök, hogy megtettem, bár a mai napig jó a kapcsolatunk, és boldogan gondolok rá vissza, de nem ő volt életem szerelme. 24L
2011. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!