Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon véletlen, hogy újabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon véletlen, hogy újabban az összes alkalommal akkor került képbe egy másik srác (a lány több hónapos egyedülléte után), amikor cselekvésre szánom el magam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy igazából költői kérdés, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert egyre frusztrálóbb hogy mindig így pattanok vissza (pedig általában nem érzem esélytelennek) 20/F
2009. ápr. 21. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt/van, csak fiúval (én is fiú vagyok). Már azon gondolkodom, hogy annak ellenére kezdeményezek nála hogy jár valakivel. Csak az nem lenne túl tisztességes, meg sok problémát okozna, főleg ha megtudják barátok. Totál bele vagyok zúgva.
2009. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!