Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben különbözik 1 Nő tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különbözik 1 Nő tőlem? Mégis miért nem vagyok neki elég jó? Miért nem képes Nőként kezelni és hosszútávra tervezni velem?

Figyelt kérdés

Mégis miért nem tud engem Nőként kezelni?

a helyzet az,hogy kb 1évig együtt voltam 1 33 éves férfival..Találkoztunk 1 szórakozohelyen,ő persze beprobálkozott és azt hitte ,h nála fogok aznap aludni..Én közöltem vele,h szó se lehet róla,hisz nem az a típus vagyok..Majd randizni kezdtünk és megbeszéltük,h akkor 1 pár leszünk..Mondta is ,h nagyon örül,h megismert és h együtt vagyunk,büszke rám,soha nem volt még ilyen szép barátnője..Ám egyszer nagyon összevesztünk és mondta,h ő neki 1 Nőre van szüksége és csodálatos Nő lesz belőlem,viszont őt zavarja a 12 év és én még csak lány,csajszi vok..De ha korban közelebb lennénk 1máshoz,én lennék neki a tökéletes..És,h ne veszítsem el ezeket az értékeimet..Bárcsak büszkélkedhetne velem..És , gyönyörű vagyok néhány év mulva meg bomba leszek..


Én elmondtam neki,h én kitartanék mellette 10,20évig is és csak vele szeretném eltervezni a jövömet..erre azt mondta h nagyon aranyos vagyok,de szeretné ha másban gondolkoznék,mert ha ő 40 lesz akkor én 26..Én tényleg becsületes is vagyok hisz a párkapcsolat nekem szent,vannak terveim,céljaim,okos is vagyok és állítolag még szép is..(legalábbis számára)vagyis azt mondta,h a legszebb csajszi voltam az életében..de sajnálja,h rossz időben találkoztunk..


21/L


2011. szept. 9. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendben van, hogy egy felnőtt ne járjon 13-14 éves lányokkal, de ez már túlzás. De ha még nem feküdtetek le, az is lehet, hogy ettől lennél "nő" a szemében.
2011. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy ez már túlzás?amugy lefeküdtünk,és kivárt 3hónapot és akkor azt hittem,hogy talán megváltoztattam a véleményét de nem értem,hogy miért csak 1 30,40éves nőt lehet nőnek tekinteni..?
2011. szept. 9. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez benne a túlzás. Ezek szerint olyan csodabogarak is vannak, akik csak a velük egyidős nőket veszik nőszámba.
2011. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen,nekem is ez esett rosszul,hisz ugyanarra képes vagyok mint 1 "érett" NŐ..és oké,h 1 14évest csajszinak néznek,de azért 21évesen csak nem vagyok "csajszi"
2011. szept. 9. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem õ attól fél hogy nagyon bele élitek magatokat a kapcsolatba, majd ahogy õ idõsödik te úgy távolodsz el tõle hisz te még fiatal fitt nõ leszel. De ha igazán szereted akkor tegyél meg mindent hogy észre vegye hogy téged nem érdekel a kor.


Pl; õ már gyereket akar, de te még nem mert még csak 21 vagy, viszont 5 év mulva õ már túl idõsnek tartja magát a gyerekhez.


Ez szokott néha baj lenni a túl nagy kor külömbségel, a nõvérem sajnos úgyan így volt és köztük is 12 év külömség van. (õk megoldották a dolgot)

2011. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazad van,mert nekem is először ez ugrott be,h talán attol fél,h majd idővel elhagynám...csak annyira rossz hallani,h neki 1 nőre van szüksége,és ha majd lesz gyereke akk mit fog csinálni meg minden..és közben meg tudom,h ezt nem velem tervezi,és ezért még a nézetét sem tudom megváltoztatni mert ő eldöntötte h neki ez sok és kész..csak azt nem értem h akk minek kezdett bele..
2011. szept. 9. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!