Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok kellene ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Lányok kellene ilyen pasi hosszutávra?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok sok testi gondal .A doki azt mondta rossz géneket örököltem ,pechhes ember vagyok.3 éve küszködök prosztatagyulladással ,most meg aranyérrel .Orvosrol orvosra megyek de eggyik sem akar elmulni .Igy is kellene nektek ilyen fiu .Mert ugye nem mindegy hogy egézséges egy kapcsolat vagy nem .Vélemény vagy szempont ?
2011. aug. 18. 12:35
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
a rossz géneket ne reklámozd, aki hosszú távra tervez annak elég fontos a partner megfelelő génállománya (egészséges utódok pl).
2011. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki igazán szeret, elfogad így is :) 22 éves nő vagyok, cukorbeteg, szívműtétem volt kiskoromban, 4 éve epeműtétem. A párom szeret, figyel rám, volt olyan, hogy koncert közepén segített vércukrot mérni :) Mindig figyeli, hogy eljárok e rendszeresen kontrollokra, és jók e az eredmények.
2011. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel ismerkedsz, ne ezekkel nyiss egyből. Később persze elmondhatod neki kellő ismeretség után és akkor már nem hinném, h zavarni fogja.
2011. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
simán találhatsz magadnak valakit sok embernél a testiségek mit sem számítanak ha belsőleg normális vagy simán találsz majd valakit..
2011. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kellene! Ez nem ettől függ!! 19/L
2011. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én barátom extra aranyeres, szóval nem akadály
2011. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!