Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez végülis valamilyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez végülis valamilyen szinten jót jelent igaz?

Figyelt kérdés
A volt barátom szakítás után azt írta nekem,h "a legszebb csajszi voltál az életemben..de sajnálom,h rossz időben találkoztunk..soha nálad jobbat,szebbet nem éreztem"
2011. szept. 10. 19:26
1 2
 1/11 MákosLajos ***** válasza:
100%
ez igen ez nagyon jót jelent okosan és ügyesen szakított :D
2011. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez azt jelenti, hogy ő Zsákos Frodó a Megyéből. Rossz idők=A Sötét Úr újra hatalomra akar törni, neki pedig a Végzet Hegyéhez kell mennie.
2011. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kamu... azóta biztos megdöntött már 50 nálad szebb csajt...
2011. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezt a szakításunk után írta ,mivel kb 1 honapja megint felkeresett...
2011. szept. 10. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

csak áll a f_sza.

ne higgy neki..

2011. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt nagyon jól tudja,h engem csak így nem tud ujra lefektetni,mert nem olyan féle vok...sőt már 1 honapja ujbol majdnem mindennap ír..
2011. szept. 10. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

"engem csak így nem tud ujra lefektetni"


nagy f@szt, már most elkezdtél reménykedni hogy újból beléd szeretett... naiv tapasztalatlan kislány vagy

2011. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Istenem, mekkora műduma... Lány vagyok, és még így is látom! Ne legyél naiv, csak kanos. Az exre pedig másképp tekintesz, mint az egyéjszakásra, az ex, és ezt ő is tudja, hogy így könnyebb megfűzni.

20L

2011. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudja,h szakításunk után összejöttem az exemmel és miután megtudta nagyon kiakadt...és nem azért szakítottunk mert nem szerettük 1mást,sőt miközben jártunk akk is állandoan azzal jött h mennyire gyönyörű vok és soha nem volt még ilyen szép bnője,csak nincs jövöje ennek az egésznek mert nagy köztünk a korkülönbség...és természetesen még vonzodunk 1máshoz,de tisztában van azzal,mivel mondtam neki h csak akk keressen ha eltudja fogadni a korunkat és komolyan gondolja...na ezekután kezdett el irogatni..
2011. szept. 10. 20:02
 10/11 A kérdező kommentje:
és nem naív vagyok csak jól esik,h most ő "fut" utánam és ő keresett meg..mivel amikor szakított akkor én még 1 ideig írogattam neki..majd 2hónapig nem írtam neki semmit és egyszer csak bejelentkezett,és előszőr csak olyanokat kérdezett mi ujság?meg h nem e láthatna vmikor?
2011. szept. 10. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!