Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi lenne a véleményetek egy olyan fiúról, aki elvárja hogy kocsikáztasd, vegyél neki ezt azt, tölsd fel a mobilját?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném és elküldeném a francba.
2011. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én se várok el ilyesmit a pasimtól ő se várjon el ilyeneket...meg mi az hogy kocsikáztassam?:D

Adnék én olyan kocsikáztatást....

Kérdező igaz nem te vagy ez a selyemfiú?:D

2011. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
pff. vannak ilyen fiúk? biztos melegek vagy valami, egy igazi férfi ezt egyáltalán nem várja el!
2011. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csajok csinálják, he!
2011. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egész egyszerűen úgy kellett volna kérdezned hogy mi a véleményünk a hímringyókról!Én speciel hányok tőlük:D
2011. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapámnak igaza van, mint mindig!
2011. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az úgy volt, hogy megismerkedtünk, elmentünk kávézgatni, beszélgetni, de másnap inkább menünk hozzá. Jó oké, de nekem mennem kellett, és éhes is voltam, meg kávéznom kellett nagyon, erre ő elvinném ide meg oda, mert enne ő is valamit, és eszébe sem jutna, hogy nem jössz velem. Azóta bár hova mentünk, csak beülni beszélgetni, elő veszi ő a pénzét, meg én is, de nem mondja, hogy hagyjad majd én, megvárja hogy fizessek én.
2011. szept. 10. 22:03
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy gyerek még, én pedig nem vagyok az anyja.


Én se várok el hasonlókat egy fiútól.

Az egyetlen férfi, aki valaha kocsikáztatott, ezt-azt vett nekem és feltöltötte a mobilomat, az apám. Egy párkapcsolatban pedig nem pótapát keresek, hanem társat... :)

2011. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálom. Akkor most nem vagyok csaj? :D
2011. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ő sem kisfiú, hanem 33 éves férfi!!
2011. szept. 10. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!