Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi lenne a véleményetek egy olyan fiúról, aki elvárja hogy kocsikáztasd, vegyél neki ezt azt, tölsd fel a mobilját?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 21:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Meg azzal jött, hogy majd nem tudom neked sms-t írni, mert le megy a telómról a pénz, megkérhetlek, hogy töltsd fel, és majd kifizetem!! Hát nem!!! Meg ilyen audit veszek, meg olyan hatszáz ezres plazma tv-t, meg a nagyzolás stb!!!
2011. szept. 10. 22:08
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem fizikailag értettem a gyereket, hanem szellemileg... de legalábbis rettentően önállótlannak tartanám...
2011. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ne vedd elő a pénzed.Ilyen egyszerű.Viszont kihasználni sem kell,mint a lányok többsége.Egyszer egyikőtök fizessen, legközelebb a másik.
2011. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Meg mindig én keresem, én megyek hozzá. Ő soha!!
2011. szept. 10. 22:09
 15/25 anonim ***** válasza:
Ja!!! Hogy ilyen álmodozó típus??? Soha nem lesz belőle semmi.Nekem nem kéne.
2011. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
miért vette elő a pénzét ha végül te fizettél?vagy csak a sajátodat fizetted?
2011. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hogy az akarat meg legyen!!!
2011. szept. 10. 22:11
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen hagyd ott! Ez egy tipikus egoista fazon. Van ilyen ismerősöm nekem is. Anyagilag teljesen ki fog használni, ha nem dobod most azonnal.

Egy 33 éves férfinak azért kellene hogy legyen annyi IQ-ja, hogy azt mondja, bocs kedvesem, nagyon édes vagy, hogy elhoztál ide, ezért a kajádat én fizetem. Vagy valami hasonló, de gondolom ezt te is elvárnád tőle.

Abból, hogy feltetted ezt a kérdést, látszik, hogy tudod, hogy ez így nem ideális, sőt egyátalán nem normális dolog.

Újra csak azt tudom mondani, hogy szakíts vele, méghozzá minél hamarabb! 29F

2011. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

várjál csak ha te keresed te jársz vele ésatöbbi..... akkor mi a problémád?ja vagy tán azt se tudod mi kell neked? gondolom jól néz ki lehet vele menőzni csakhát vannak tetemes hibái...azt várod hogy a ránézésre nem látható hibái idővel eltűnjenek és legyen egy csodapasid?

akinek ránézésre látható hibája is van pl elálló fül azt meg gondolom csípőből kikosarazod hiába hordana a tenyerén

2011. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy ez nem jó, nem várom el, meg enni sem mentem volna vele, de jól esett volna, hogy ha felajánlotta volna! Én nem vagyok olyan ember, hogy kihasználjam a másik felet, na de akkor ő se használjon ki engem!!
2011. szept. 10. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!