Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem meg a mobilját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg a mobilját?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy srácot a buszon, és azóta már párszor beszélgettünk is. Úgy néz ki bejövök neki, és Ő is nekem. Az a tervem, hogy valahogy megszerzem a mobilját, és beírom a számomat a mobiljába (a keresztnevemmel), aztán megcsörgetem magamat úgy, hogy ne vegye észre. Később, mikor leszálltam a buszról, megcsörgetem.:) Kiváncsi vagyok, hogy mit szól hozzá.:D Ennek az egésznek az a célja, hogy meglegyen neki a számom, hogy ha "véletlenül" akarna, akkor el tudjon hívni sétálgatni, vagy bárhova.:) Mivelhogy a buszon csak úgy tudunk együtt lenni, hogy ott vannak a haverjai is.

16/L


2009. szept. 13. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég nehéz ügy...

talán az "írhatok egy sms-t a mobilodról, az enyém lemerült..." vagy vmi ilyesmi, h odaadja neked, szal ne kelljen ellopni, és mégse látja,h mit írsz bele...


jobb ötletem nincs, esetleg egy papíron a zsebébe dughatnád a számod a neveddel :) én inkább ezt csinálnám, mert sokkal egyszerűbb.

2009. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem venné jó szemmel...szerintem legalábbis. Én biztos elküldeném a francba azt aki elveszi a telómat és mindenféléket beleirkál meg turkál benne. Szerintem az lenne a legegyszerűbb ha megmondanád neki hogy kettesben szeretnél beszélgetni vele, félrehívnád és megmondanád neki hogy szeretnél vele kettesben is találkozni, esetleg vmerre elmenni mászkálni, úgy h a haverjai ne legyenek ott. Lehet, hogy vicces szitu amit kitaláltál, de én úgy látom, hogy nem örülne neki.
2009. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát mondd neki hogy szeretnéd megnézni a mobilját, hogy milyen képei vannak vagy akármi. Ez nem olyan nehéz feladat.
2009. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg írd fel neki a számodat egy papirra és rakd be úgy a zsebébe,hogy ne vegye észre. Mobilját hát nem tudom max úgy csinálhatod mint amit az elöző válaszoló mondott,az talán bejöhet.:) 18/F
2009. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Istenem..a fiatalság. Menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy szeretnéd, hogy néha beszélgessetek, mert kedveled.

ENNYI


Hidd el, bejon.

2009. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha benne nincs annyi bátorság, hogy megtegye, inkább ne erőszakold rá magad. Ha tényleg bejössz neki, akkor alakul ez magától is, ez meg nem mindenkinek jön be.


Na meg szükséged van egy olyan kisfiúra aki még a számodat sem képes elkérni....?

2009. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!