Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek, menyek át másik suliba?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és az egyik osztálytársammal eddig barátok voltunk és, aztán rájöttem, hogy ő az igazi. Ez nem tetszés vagy szimpátia!!!!! Ő az igazi számomra, vagy a nagy Ő!!! végül bevallottam az érzéseimet iránta és megtudtam, hogy csak barát akar lenni, de az idő elteltével próbáltam neki bebizonyítani mennyire szeretem és eltávolodott tőlem mintha számára nem léteznék. Mikor a szemembe néz akkor én vagyok a legboldogabb a világon. De a többiek játszadoznak vele az engem nagyon bánt, hogy nem engedi, hogy megvédjem. Kidobott az életéből és amikor látom egy másik fiúval ami nagy ritkaság és kb. 1 hétig tart, vagy szerelmes dalt hallok, úgy érzem az életem egy nagy csalódás! És szinte meghalnék! MIT TEGYEK??
2011. szept. 11. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
orosz rulett
2011. szept. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem leszek öngyilkos!
2011. szept. 11. 02:34
 3/8 A kérdező kommentje:
2011. szept. 11. 02:37
 4/8 anonim válasza:
75%
Szerintem MENJ át másik suliba hátha ott jobban tanitják a helyesírást!
2011. szept. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Erőszakold meg majd öld meg őt is és magad is.
2011. szept. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
feküdj le a barátnőivel...
2011. szept. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krvua ***** válasza:
Növessz péniszt.
2011. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2011. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!