Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért nézik le azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nézik le azt a férfit, aki a fiatal lányok közt keresgél, és esetleg meg is találja eggyel a boldogságot?

Figyelt kérdés
Tudjátok vannak ezek a mindenbe beleugató emberek, akik pusztán a két fél életkorából (mondjuk 24F + 15L) megállapítják, hogy mennyire nem valók egymáshoz, mennyire szánalmas az ilyen, stb.
2011. szept. 11. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem szánalmas? Vajon miért ott keresgél? Mert a saját korosztályában nem tud? Valamint egy 15 éves még kislány egy 24 éves már jobb esetben férfi. Egyszerűen nem illenek össze. De tőlem mindenki azt csinál, amit akar. :)
2011. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 krvua ***** válasza:
71%
mennyire szánalmas hogy egy 24 éves ''férfinak'' egy 15 éves csaj kell..
2011. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
tudod az lehet az oka,hogy egy 24 éves 15 évessel jár az általában nem azért van mert hú de szerelmes hanem mert a tizenéveseket könnyű hülyíteni,könnyebben kaphatóak,könnyebb lefektetni,vagy mert a csávó nagyon béna és nem talál a korosztályában,nagyon ritka aki tényleg szerelmes ezzel együtt furcsa is hogy egy felnőtt egy gyerekre vágyik 23F
2011. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni felfogás,hogy elitélik-e az ilyet,de szerintem azért kicsit gáz szóval 9 év elég nagy korkülönbség.+ a "férfi" kicsit szánalmas ha a saját korosztályában képtelen bárkit találni, azért a fiatalabbakra megy rá...
2011. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Én pl. nagyon nem örülnék ha a 15 éves lányom körül legyeskedne egy 24 éves srác... Ha arról van szó, hogy szeretik egymást és ezt látom mindkettejükön akkor persze más a dolog, de azért ez nem alakul ki olyan gyorsan. Eleinte amikor még csak ismerkednek, biztos, hogy nem lennék jókedvemben.

Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy szülő szemszögéből kell nézni a dolgot és egyből megérted...

2011. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt csajom otthagyott egy 20évesért, akkor voltunk 14 mindketten, persze 2 hét megdugta és otthagyta, én meg meg em fogadtam vissza :) muhaha
2011. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A társadalom szemében a 24 éves kész férfi, akinek ideje komoly kapcsolatot kezdeni, nősülni, gyereket vállalni, szépen bejárni a munkahelyére, fizetni a számlákat, és eltartani a családját.

Ergo a társadalom szemében az a 24 éves, aki komolytalan kapcsolatokba kezd egy 15 évessel, randizgat, bulizni jár, felelőtlen, és nem akar megkomolyodni, eléggé elítélendő.


Egy 15 éves gyerek még gyerek, még ha nőt is a melle, épp csak tanulja a nőiesség lényegét, komolytalan kis randikba bonyolódik fiúkkal, moziba jár, bulizgat, sőt a legtöbb diszkóba be se engedik (hivatalosan) 16 éves koráig. A legtöbb ember számára az se természetes, ha ennyi idősen már nem szűz.

Amelyik csaj egy idősebb fiúval jár diszkóról diszkóra, rendszeres nemi életet él, eliszogat, eljátssza, hogy ő már egy igen tapasztalt, sokat látott vamp, az megint csak elég elítélendő.


A te kérdésedben meg adva van két ilyen nem épp közönségkedvenc, akik össszeállnak. Szerinted mit nem lehet azon érteni, hogy a felnőttek a felnőttekkel létesítsenek kapcsolatot, a gyerekek meg a gyerekekkel?


Olyat meg még én se láttam, és más se, hogy egy 24 éves összejön egy 15 évessel, és nem fekteti le 2 évig, aztán 10 évig várnak egymásra, hogy családot alapítsanak.


(Olyat viszont ismerek, akit 15 évesen felcsinált a huszonéves pasija, megcsalta egy 14 évessel!, mikor a kicsi két hónapos lett, és most a csaj még mindig egyedül neveli a 15 éves lányát, akiről kb. annyit szoktak mondani, hogy "ez is akkora ku.rva lesz, mint az anyja".)

2011. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Első: miért kéne a saját korosztályában keresgélni? Olyan nehéz megérteni, hogy az emberek különbözőek, és van akinek nem huszonéves nő kell, hanem tizenéves?


Az meg rendkívül sértő feltételezés, hogy egy fiatal lány csak szexre kellhet. A férfi számára azért, hogy csak az érdekli, a lány számára azért, hogy csak arra jó. Ha csak az érdekelne elmentem volna 18 évesen egy prostihoz, de engem nem zavar, hogy 24 évesen még nem volt szexuális kapcsolatom. Az se fog zavarni, ha 30 évesen is az leszek, mert én nem ezt keresem egy kapcsolatban.

2011. szept. 11. 10:52
 9/17 A kérdező kommentje:
(valószínűleg aszexuális vagyok egyébként)
2011. szept. 11. 10:55
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Kedves GYakorikérdéses válaszolók!

Isten áldjon titeket ,maximálisan egyetértek mindenkivel és örülök hogy vannak még ilyen magyar,értelmiségi emberek!

Kérdésre:1. Saját korosztályból is lehet ugyanúgy találni párt,miért kell egy majdnem 10 évvel fiatalabb,nőiessége kezdetén lévő lánnyal járni?

2.10 év korkülönbség még el is menne ha mindketten 25 év felettiek lennének mert ez esetben mindkét fél számára egy azon célok jelentenék a boldogságot(család,stabil párkapcsolat,lakás stb.)

2011. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!