Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megtegyem? Elakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Elakar hagyni.17/L

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 40 éves családapával néhány hónapja nem volt igazi párkapcsolat, de néha romantikáztunk és szeretkeztünk, tehát kezdett kialakulni.

Most abba akarja hagyni ezt a kapcsolatot, el akar dobni.

Bosszúból juttassak bizonyítékot a kapcsolatunkról a feleségének?


2011. szept. 11. 12:48
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, ne hallgass egyik kommentre sem. Nem vagy k*rva, nem vagy rossz ember. Egyszerűen könyveld el ezt az egészet, lépj túl rajta és folytass mindent úgy, ahogy eddig éltél.
2011. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
33%
Most kezdjük ott hogy Te csak 17 vagy és neki viszonya volt veled ami bűn és szabálysértés mert nem vagy nagykorú ezért simán lecsukják 4 évre ha kiderűl. A másik hogy családja van! Es mégis kikezdett veled ! És te meg ne tedd tönkre a házaságát neked nem baj ha elhagy nem hozzád illő apád lehetne és te meg kapsz mást magadnak de ha az ővet tönkre teszed akkor neki ősszetörőd az életét. Ám én most nyomozhatnék az ügyben! De nem teszem.
2011. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ám én most nyomozhatnék az ügyben! De nem teszem."


Akkor miért teszel ilyen megjegyzést? Ha valamit megtehetünk, vagy megtesszük, vagy kussolunk és nem villogunk vele.

2011. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
83%

Ribanc vagy..Mért nem jók a mai 16-18 éves srácok?Mért kell egy 40 éves családos emberrel szexelni??Az meg hogy érző lélek vagy az kit érdekel?Az érzelgősöket is lehet ugyanúgy dobni,mint egy érzéketlent.

Gratulálok 17 éves egy büdös r*banccá változtál.Majd 1-2 év múlva meg majd az út szélén fogsz állni mi?

2011. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
84%

"Te csak 17 vagy és neki viszonya volt veled ami bűn és szabálysértés mert nem vagy nagykorú ezért simán lecsukják 4 évre ha kiderűl. "

??? És akkor a 18 év alatti párok, azok mind mehetnének börtönbe? Vagy mehetne a 20éves barátom is, mert én még csak 17 vagyok?

Nyomozhatnál, mi?

Először tanulj meg írni. Másodszor meg, akkor csukhatnák le, ha a lány 14 éven aluli, vagyis KISKORÚ.

2011. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
83%

Eleve hogy volt gusztusod egy apádkorabeli f@szt sz*pni??

Nem vágom. Mind1 is. Remélem tanultál az esetből.

SENKI NEM HAGYJA OTT A CSALÁDJÁT EGY P1NÁÉRT!

Mit vártál? Elválik és feleségül vesz? Hagyd már!

Tudod mit? Mutasd be a szüleidnek! Biztos büszkék lennének a lányukra!

2011. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
34%

14:18 vagyok


Hagyjátok már, komolyan nagyobb lehurrogást kap, mintha megölt volna egy embert. Ez csak szex, nem a világ vége...

2011. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Meg nem tudhatjuk, hogy oltotta az öreg fickó.
2011. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
50%
Hát le is csukhatják mert a férfi apja lehetne de csak akkor ha feljelenti és törvény elé viszi ! A 20 éves barátod is csücsülne ha feljelentenéd !!! Szóval! És ha akarok nyomozók mert Romániaban Nzomozó vagyok ezért nem irok helyesen magyarul! De nem érdekel ki kivel kufircol !Ameg nem fizetnek hogy érdekeljen !
2011. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Solarian ***** válasza:
85%
ausonia Nem azt kérdeztem hogy mi a baj a 17évesekkel és főleg nme tőled. sak azt akartam tudni hogy az ilyen csajok miért nem közűlünk válogatnak. Ha valami problámád van a 17évesekkel akkor szépen elmondod máshol itt nem ez a feladatod.
2011. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!