Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megtegyem? Elakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Elakar hagyni.17/L

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 40 éves családapával néhány hónapja nem volt igazi párkapcsolat, de néha romantikáztunk és szeretkeztünk, tehát kezdett kialakulni.

Most abba akarja hagyni ezt a kapcsolatot, el akar dobni.

Bosszúból juttassak bizonyítékot a kapcsolatunkról a feleségének?


2011. szept. 11. 12:48
1 2 3 4 5
 41/44 ausonia ***** válasza:
32%

te nekem ne mondd meg, hogy mi a feladatom :) kis taknyos

egyébként meg azt kérdezted, hogy "mi a baj a 17 évesekkel" én erre írtam egy véleményt, noha nem válasz, tehát a kirohanásod megint teljesen értelmetlen :) de nem baj, biztos jól esett. okos kisfiú.

2011. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Az a baj a 17 évesekkel, hogy gyerekek! nincs egy kialakult erkölcsi normájuk, nem tudják mit jelent fent tartani egy családot, felnevelni egy agyalágyult hülye gyereket, aki csak követelőzni tud, tenni a dolgokért nem, max a vállát rángatja. nekem 23 évesen lett gyerekem, ma már 13 éves, papolhatok, büntethetem, nem ér semmit. Egy dolgot meg kell jegyezni, az ember gyereke 3 tanulási folyamaton megy keresztül: 1, megfigyelés. 2, utánzás. 3, elsajátítás. DE egy 17-18 éves gyerek nem fenőt, nem tud feltelőség teljes döntéseket hozni, akárhogy is érzi magában az erőt. a szülőnek kell meghoznia a döntéseket, mert az ő felelőssége, és ha egy szülő hagyja, hogy a 17 éves infantilis, erkölcsi és morális normákkal nem rendelkező kisdede egy 40 éves faszival/csajjal henteregjen, az egy rossz szülő, és nagyon sajnálatra méltó, mert ez a kisded nagy valószínűséggel egy ugyanilyen felelőtlen, és meggondolatlan gyereket fog felnevelni. levonva a konklúziót: 17 évesen ne akard megváltani a világot, mert nincs meg hozzá a megfelelő rálátásod, élet tapasztalatod, hogy felelősség teljes döntéseket hozhass.
2011. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, az én anyukám meg tudott úgy nevelni, hogy nem jut eszembe 40évesekkel szexuális viszonyt folytatni.

Lázadni sem lázadtam, leginkább azért, mert nem volt mi ellen, tekintve, hogy majdnem minden szabad volt. Ennek ellenére, nem dohányzom, nem iszom, hányingerem van a bornak a szagától is. Akkor most ezek a gének, amolyan 'jókislány' vagyok, vagy mi?

Hozzáteszem, nem egyszer lehettem volna azért 'menő' mert iszom, cigizem, de én nem fogadtam el, s lám, így sem néztek ki a 'menők' közül, nem szívattak, nem néztek le, pedig volt tipikusan ilyen haveri köröm is.

Nem azt mondom, ittam már alkoholt, van barátom, van nemi életem már 1 éve, de tanulok, és igenis van erkölcsi normám, amit anyukámnak köszönhetek, mert kiskoromban megtanította, hogy mit szabad, mit nem.

Ennyi idősen már nem fogja a gyerekének megtanítani senki, hogy ne menj a sok hülye után, mert lehet, hogy van bennem olyan megfelelési kényszer, ami miatt el kell szívni az első szál cigit, meg kell inni azt az egy pohár bort, fel kell szippantani azt az egy csík spurit. 17L

2011. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Olvasván az előttem szólóhoz letérdelek Mekka felé és kívánom, hogy minden tinédzser legyen ily megfontolt és komoly!

Örülök neki, hogy neked van erkölcsi tartásod!

Tényleg, de sajna a kivétel erősíti a szabályt!


36/F

2011. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!