Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalom és bizalom közti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom és bizalom közti különbség egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt élünk 1 éve. Rajong értem, és én is ő érte. Nem az a tipikus rinya-p.csa vagyok, hanem inkább az a társ féle. Társa vagyok jóban rosszban, akárcsak ő nekem.


Van egy legjobb haverja. Ő is kiáll mindig mellette.


Tegnap kicsit részeg volt a párom és azt mondta hogy nem bízhat senkiben csak a legjobb haverjában.

Ez kicsit rosszul esett. Majd közölte hogy bennem is.


És hogy különbség van a közt a bizalom közt ami a barátnő felé irányul és ami a barát felé irányul.


Mi a különbség??? Nem értem női logikával


2011. szept. 11. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit reszegen mondanak az nem szamit. Ne foglalkozz vele, mert az alkohol eltompitja az agyat. Es ne azt nezd, hogy mit mond, hanem a tetteit.
2011. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez úgy van hogy ha van egy ember aki nekünk legjobb barát,nos őneki picivel többet tudunk elmondani mint a szerelmünknek....Emiatt ne kételkedj a pasiban és ne fogd fel ilyen rosszul a dolgokat!Csak tudiod vannak dolgok amiket egy pasi jóbaráttal lehet megbeszélni....

Ne csináld feleslegesen a fesztet ,inkább élvezd az életed!!!

2011. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Értem már! Nem csinálom semmiképp! :)
2011. szept. 12. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!