Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nagyon "anyás" fiúk nehezebben találnak maguknak párt, barátnőt?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy aki nagyon kötődik az anyjához, annak nehezebben lesz barátnője. Ezzel szemben szinte minden ismerősömnek, aki egyik kapcsolatból a másikba fut, elváltak a szülei. Ez miért van így?
2011. szept. 11. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki anyás ugyanazt a szeretetet és törődést keresi amit az anyja nyújt, amíg ezt nem látja úgy, hogy pótolhatná valaki, nincs szüksége másra. Azt nem tudom hogy akiknek elváltak tényleg ilyenek-e. Én tapazstalatom szerint nem jellemző.
2011. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem nincs összefüggés.
2011. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
De van,ugyanis aki anyás az nem eléggé önálló,és nem tudnak rá férfiként tekinteni.
2011. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert a pasi nem felnőtt--örök gyerek, azaz el van kényeztetve. Én nem kezdenék ilyen pasival, mert az lyenek elvárják, hogy mindent a seggük alá tegyenek a nők, mintha ő 5 éves lenne, én meg az anyuka. Csak annyi különbséggel, hogy az "anyukával" azaz velem még szexelni is akar:P


Ha akarok gyereket akkor szülök egyet azzal nem kell szexelni is :D

2011. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Elváltak a szüleim, nem vagyok túlzottan anyás, mégse futok egyik kapcsolatból a másikba és tucatnyi elég a két kezem hogy megszámoljam hány bartánőm volt. Semmi összefüggés nincs a kettő között.


22F

2011. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Lion ***** válasza:
100%
Elváltak a szüleim, egyáltalán nem vagyok anyás és furcsa mód: nem vagyok nőcsábász...
2011. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szüleim elváltak, anyámmal soha nem volt jó a kapcsolatom, én is "vágyom a törődésre" egy párkapcsolatban, talán ezért is az idősebb csajok társaságát kedvelem...19f
2011. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19:33-nem értek veled egyet. Szerintem, ha valaki "anyás" lehet nagyon is önálló.
2011. szept. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!