Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tényleg van abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chrisstian_ kérdése:

Lányok! Tényleg van abban vmi, hogy a szebb csajok olykor nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik, ezért itt vannak a részletek: Kb fél éve szakítottam a párommal, akivel 3 évig voltunk együtt és mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom nem tartom magam csúnyának, ennek ellenére az óta semmi sem jött össze nők terén. Ezt megemlítettem egy kedves ismerősömnek, aki nem mellesleg modellkedik és azt válaszolta, h ismeri ezt... A vonzóbb csajoknál is előfordul, mert nem mennek oda hozzájuk a pasik mondván: 1 annyira jól néz ki, h nincs esélyem, vagy 2 biztos van valakije... Bevallom nekem is átvillant már az agyamon ilyesmi egy szép lányt nézve 1-1 szórakozóhelyen, de vajon fordítva is működik? összegezve Lányok: van olyan, h nem mutattok érdeklődést egy helyes pasi iránt a fent említettek miatt?
2011. aug. 10. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
nem olvastam el a magyarázatot, mert hosszú, de kérdésre válaszolva azért van, mert tudják hogy magukról hogy szépek, és csak azzal jönnek össze aki tényleg tetszik nekik
2011. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa. Úgy érzem miért pont én kellenék, ha megkap rajtam kívül bárkit. Aztán valahogy összejött,akkor meg iszonyú büszkének éreztem magam :D
2011. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bocsi a magyartalan mondatomért :D
2011. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert túl válogatósak!
2011. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb csajok és pasik elvárják hogy odamenjenek hozzájuk ezért látni együtt oly ritkán jó csajt és jó pasit.
2011. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha nagyon helyes a srác akkor legtöbben nem gondolják,hogy lenne esélyük, így minden további nélkül nem,hogy lemondanak,hanem bele sem kezdenek a gondolatba sem:)

Bocsánat, ha zavarosan fogalmaztam.

2011. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Meg manapság nagyon sok a lezbikus ezt se feledjük!
2011. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen esélytelennek érzem magam a jó pasiknál, pedig mindenki szerint szép vagyok, mégis úgy érzem, hogy én biztos nem kellenék neki. És különben is, egy ilyen jó pasinak biztos van barátnője... :-)
2011. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kicsit magasra teszik a lécet, közben meg pont azon kellene elgondolkozni a srácnak, hogy szép-szép, de biztos van valami gixer amiért a csaj egyedül van. Az sem ok nélkül van. Tudod: szép állat a zsiráf is...de otthonra nem kéne :D

Na ezt azért mondogatjuk az olyan csajokra akik egy kicsit magasabban hordják az orrukat mint kellene

2011. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és bakker tényleg! nem hittem volna, de akkor csak tud vmit a csaj! :D levontam, a konklúziót! Lányok, fiúk: NINCS ESÉLYTELEN HELYZET! ESÉLYTELEN AZ, AKI LÉGBŐL KAPOTT FELTÉTELEZÉSEK MIATT NEM IS PRÓBÁLKOZIK
2011. aug. 10. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!