Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de teljesen elérhetetlen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk 2 éve de csak most vettem észre igazán. Van már barátja (1 éve együtt vannak), ráadásul én nem vagyok egy középpontban álló ember. Ajakhasadékom volt amit persze nagyjából rendbe hoztak, de nyilván valamennyire meglátszik az orrom alatt, emiatt ért már hátrány ezért nincs önbizalmam. Persze megvárhatom, hogy szakítsanak, de hát elég komoly kapcsolatban van. Egyfolytába rá gondolok és úgy érzem semmi esélyem...
2011. szept. 11. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
keress valaki mást, ha a kiszemelted kapcsolatban van, nem sok mindent tehetsz...
2011. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
hany eves vagy?
2011. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Párszor már voltam így, el fog múlni. :) Komolyan, ez csak egy hirtelen dolog.


17f

2011. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel van barátja, így tényleg eséoytelen. Nem szép dolog bekavarni mások életébe, még ha őrülten tetszik is. Keress egy másik lányt aki szingli, mert ebből már semmi jó nem sülhet ki.
2011. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Keress egy másikat...

Ezt azért nem olyan könnyű...

Amúgy 17 éves vagyok

2011. szept. 11. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Mássz fel egy létrára
2011. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!