Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez a lány?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk, én 17/F, ő 18/L. Ez a lány nagyon gyönyörű, tetszik is nekem. Szerintem valamennyire én is bejövök neki, mert tett már rá utalásokat. Csakhogy mindig van barátja. 2-3 hónapokat jár egy-egy fiúval, de utána már másnap van neki új pasija. A másik gond, hogy nagyon bunkó is tud lenni. Egy-kettőre megváltozik a hangneme, és odaszól, akinek csak akar. Múlt héten voltunk osztálykiránduláson is, és a strandon felajánlotta hogy megmaszírozza a hátamat, másnap meg nagyon furcsán viselkedett velem. Mi lehet a baj?
2011. szept. 11. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
azt akarja, hogy tökösebb légy! ne egy ilyen satnya kisfiú aki csak néz de nem cselekszik és fél a lányoktól!
2011. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a furcsa vislekedés neked?

Egyébként elég könnyű lánykáról lehet szó, ahogy olvasom, amit írsz.

2011. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább hagy a fenébe... a leírás alapján egy r*banc
2011. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
OMG :O az ilyen csajokkal nem érdemes foglalkozni... ha össze is jönnél vele mit gondolsz meddig lennétek 1ütt ? nem akarlak elszomorítani de max 1 jó esetben 2hó... nem szerelemből lenne veled ha szerette volna 1fiúját is akkor nem annyi ideig lett volna velük... de ha villantasz 1 kocsikulcsot vagy 1 20as bankót tuti veled lesz ;) hidd el az kell nekik ... sajna:S
2011. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól ismerem ezt a lányt, elég jól... Nem a kocsikulcs vagy a 20as bankó számít neki. Épp ez az, hogy nem tudok rajta elmenni... Pl. nem értem, hogy hogy tud összejönni azonnal egy másik fiúval a szakítás után... De néha meg annyira kedves, előzékeny és aranyos. Mindamellett hogy szinte egy bombanő... :D
2011. szept. 11. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra jó lesz hogy megdugd, nyugodtan állj be a sorba. De többre ne számíts.
2011. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kapcsolatfüggő! szerintem egyedül nem érzi magát biztonságban vagy teljesnek...
2011. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
f aszhiánya van
2011. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!