Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » . Mit csináljak hogy legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Mit csináljak hogy legalább észrevegyenek a csajok? Én szerintem nem vagyok olyan ronda mint a bűn igaz van pár kiló túlsúly. De sok csaj a menőcsávókra buknak akik a szövegükkel bebeszélik magukat a lányok bugyijába aztán utána néznek hogy mi van?

Figyelt kérdés
Én félénkebb típus vagyok, nem igazán merek csajok közelébe menni, nem tudom miért de mindig az jár a fejemben ha leszólitanám, elförmedne és le se szarna, és ezért nem is merem. Ha megbántott valakit a szövegem előre is elnézést kérek.
2011. szept. 11. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Menj el pszichológshoz és ezt most halál komolyan mondom. Te nem vagy képes segíteni magadon, nem vagy képes megváltozni egyedül. Szóval örökre így fogsz maradni. Esetleg akkor lehet sikered, ha új társaságba kerülsz vagy valami. De neked ez így rossz és egy szakember tudna ezen segíteni.
2011. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszolitasz egy lanyt 99 szazalekban elkuld.Fontos hogy szemezz vele,ha viszonozza(jelet ad) akkor kozeledj lassan majd utana mosolyogj es szolitsd le.Jarj sotetebb cuccokban,rovid hajad legyen,alakits ki egy stilust magadnak es keress egy jo tarsasagot,mert az is fontos.Jah es ne bombazoknal probalkozz :D
2011. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mit csinálj? Próbálkozz öreg nem fognak az öledbe hullani.
2011. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Kezdj el gyúrni, és alátámasztom az első válaszolót, talán pszihológus tudna segíteni, de egy tapasztalt pszihologus csak... Egy kezdővel ne sokra mész:)
2011. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
velem is ez van, ugyanez, nem vagyok elégedett magammal, járok kondiba is, jól öltözöm, odafigyelek magamra, magas vagyok, átlagos kinézettel, jó dumával, de semmi, önbizalmam a 0-án, sose leszek elégedett magammal, lányokhoz nem megyek oda mondván magamnak, hogy úgyis talál jobbat és ezt ő is tudja, szóval én a sorsa bízom, ha egyedül halok meg, akkor úgy halok meg...
2011. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fogyj le, akkor több önbizalmad lesz.
2011. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért kéne ezért egyből pszihológus???
2011. szept. 11. 23:09
 8/8 anonim válasza:
Ide nem Pszichológus kell, hanem a pua.hu hidd el akkor megoldódik a problémád. Nekem tökéletesen bevált amit ott találtam. Mex segített. Ja és most tanácsolom máris neked hogy akármennyire nehezedre is esik ha egy nagyvárosban laksz akkor szólíts le egy nap mondjuk 30-40 nőt de ezt már most kezd el az nemlényeg ha visszautasítanak csak láss neki egyébként hova valósi vagy ? Azért kérdem mert hátha össze tudnánk ebbe fogni mert egyedül egy kicsit nehéz lesz neked.
2012. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!