Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok mindig második?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig második?

Figyelt kérdés

Annyiszor de annyiszor volt már, hogy tök jól alakultak a dolgok egy sráccal és mire lehetett volna valami lelépett az exével. Bezzeg nekem erről nem szólnak és a kétes értelmű esetleges üzeneteim miatt az összes exe meg akart ölni... Nem értem, tanult vagyok intelligensnek tartom magam és a visszajelzésekből nem is vagyok egy bányarém. Nem vagyok könnyen kapható sem csak normális kapcsolatra vágyom... Miért vagyok mindig második? Ez az egész csak azért szar, mert valakiért akivel már egyszer nem működött félredobnak egy lehetőséget ami esetleg jobb lehet mint a korábbi... :/

17/L


2011. szept. 11. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tegyél fel magadról egy képet. :) Vagy küldj egyet priviben.
2011. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóan alakulnak a lányokkal kapcsolatos dolgok , csak azzal a különbséggel , hogy ügye jól alakulnak a dolgok , csak nem tudom , nem fogom sohase megérteni , hogy miért az alapján működnek a korombeli lányok , hogy csak addig érdekes számukra egy fiú , ameddig meg nem tudják hogy na őt is megszerezhetném , én meg az a fajta fiú vagyok akit persze nem nyálasan , de az érzelmei vezetnek , pont ezért se tudnék csak úgy akárkivel akár lefeküdni akár mélyebb dolgokat csinálni és pont ezért csodálkoznak is az ismerőseim mert egyrészt több lehetőségem is lett volna ilyen helyzetet kihasználni és nem értik miért nem tettem , namegebben a korban ügye ez a "normális" hogy összevissza csajokkal lefeküdnek és egyéb , miközben én már most 16 évesen arra vágyom hogy legyen mellettem egy lány, akit szerethetek , akit átölelhetek akinek adhatok érzelmekkel teli puszit, akivel csinálhatok ilyen olyan programokat.., csak hát kitudja hogy van-e még ilyen aki vevő egy normális kapcsolatra..vagy ha van akkor pl hol rejtőznek..és egyébként pont ez a baj , hogy persze azt így nem nyilvánítom ki , mert ezek a dolgok azonnal ügye elijesztenek egy lányt, de hogy ez is miért , mikor igaz dogokról beszélünk...persze nem ilyen nyersen tálalva , de ha már kicsit is érzik hogy komolyabbra vágyik a fiú ,ill lány , akkor máris a megfutamodás következik be a másikfélről...
2011. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Te vagy Lewis Hamilton.
2011. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én ugyan ez vagyok csak pasiba...

Nem gondoltam, hogy lányban is van ilyen, átérzem a helyzeted sajnos!

2011. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyre többször érzem itt gyak.kérdéseken, hogy valaki az én életemet éli! Hidd el nem vagy egyedül!

Ez a tipikus "nem kellesz eléggé" sztori! Mikor azt hiszed meg találtad végre, akit egész idáig kerestél, és Ő teljesen azt mutatja, (akár mondja) hogy csak te kellesz neki, és párnap múlva mégis te vagy az, aki dobva van. Aztán persze jöhet a ribanc rész is, amiért egy elvileg független pasival totál jól érezted magad, és aki rád talált, pedig te nem is kerested!

Ezzel nem tudsz mit csinálni... egyszer majd csak sikerül!

Én ilyenkor azzal nyugtatom magam, hogy ő mégsem lehetett az igazi, mert ha ő lett volna, akkor neki én lettem volna...

2011. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
:D :) Köszi a válaszokat. Ne mondom hogy örülök hogy vannak hozzám hasonlók mert nem örülök :D Lábaljunk ki mindannyian! Előre a boldogságért! Peace and love :)
2011. szept. 13. 22:12
 17/18 anonim ***** válasza:
22:32 Akkor én ezek szerint a kisebbséget erősítem! :) Nagyszájú, lekezelő csajoktól a falra mászok, de egy kedves, intelligens lány, ha félénk ha nem sokkal inkább imponál.
2011. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetet, én férfi vagyok, de egymás után többször is jártam olyan lánnyal akivel azért nem működött a kapcsolat, mert úgy jött össze velem hogy még nem volt túl az exen. Két hónap után ezek a kapcsolatok emiatt tönkrementek ráadásul úgy hogy csak a vége felé kerültem képbe, addig azt hittem minden rendben és szépen beleszerettem ezekbe a lányokba.
2011. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!