Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék újra összejönni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék újra összejönni a volt barátnőmmel de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni ezzel kapcsolatosan. E-mailben valakivel szeretném felvenni a kapcsolatot aki tényleg tudna segíteni, tanácsot adni. Ott írnám le csak a részleteket a jelenlegi helyzetről.
2011. szept. 11. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél fel msnre lolka93@hotmail.com
2011. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendben
2011. szept. 11. 21:19
 3/10 A kérdező kommentje:
felvettelek
2011. szept. 11. 21:22
 4/10 A kérdező kommentje:
nem kaptam vissza igazolást eddig
2011. szept. 11. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamire hivatkozva (pl. nem talált kedvenc papucs, pizsama, telótöltő, stb.) hívd fel. A többi jön magától. Vagy nem...
2011. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18 éve szeretnék én is újra összejönni Vele. Nem sikerült eddig. Azóta voltak próbálkozásaim, de Ő (Sz.K.) az igazi NŐ. Azt javaslom neked kedves barátom, ha igazán szereted, ne add fel. Én is így tettem eddig...
2011. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valamire hivatkozva (pl. nem talált kedvenc papucs, pizsama, telótöltő, stb.) hívd fel. A többi jön magától. Vagy nem...
2011. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért szakítottatok. Ha pl. azért, mert az ő részéről elmúltak az érzelmek, azzal nem tehetsz semmi, mivel itt az a lényeg, hogy Ő már nem akarta ezt folytatni, számára VÉGE. Ezt pedig csak megérteni és elfogadni tudod. Igazából rajta múlik minden. Ha Ő úgy döntött, valamiért nem akarja veled folytatni, akkor ezt nem poénból mondta, elhiheted. Én is, mikor szakítottam az egyik exemmel, világosan elmagyaráztam neki, hogy sajnos teljesen elmúlt minden érzésem az irányába és NEM akarok folytatni. Persze ezt nem vette komolyan, utána vagy fél évig próbálkozott és a válaszom mindig az volt, hogy NEM.
2011. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valamire hivatkozva (pl. nem talált kedvenc papucs, pizsama, telótöltő, stb.) hívd fel. A többi jön magától. Vagy nem...



Velem is ezzel az ürüggyel akart találkozni az exem... megmondtam neki, hogy adja oda az anyukájának, tegyék be a kocsiba és én majd elmegyek értük az anyja munkahelyére.

2011. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem azért lett vége, mert az érzelmei elmúltak. sőt, még mindig érez irántam...
2011. szept. 14. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!