Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 2 és fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 2 és fél éve vagyunk eggyütt a kapcsolatunk kihült, és most van 1 új lány aki szeretne velem összejönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 és fél éve járunk eggyütt, az elején nagyon szerettem, még most is szeretem de úgyérzem mára a kapcsolatunk kihült. Minden olyan hétköznapinak tűnik, olyan megszokottnak, nemrég ismertem meg egy lányt aki nagyon szimpatikus, félreérthetettlen célzásokat tett arra, hogy járni szeretne velem. Ez az első eset h valaki felkeltette az érdeklődésem úgy, hogy közben van barátnőm.

Mit tegyek? Nemszeretném megbántani eggyiküket sem, de döntenem kell, kérlek adjatok tanácsot!


2010. máj. 26. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig,melyikük az,aki hosszú távon boldoggá tenne,akit Te boldoggá tudnál tenni,akivel el tudod képzelni a kapcsolatot,járást,akire számíthatnál,akihez jobban kötődsz és vonzódsz.Magyarán,melyikükbe vagy szerelemmel szerelmes.Ha nem tudsz dűlőre jutni,kérj időt a döntésre a barátnődtől,és egy ideig egyikükkel se találkozz,ne tartsd velük a kapcsolatot.Tisztázd le magadban a dolgokat,és rájössz,kit szeretnél.
2010. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző elég jó tanácsot adott. A gondolat, hogy elveszítheted a szerelmed vagy a hiánya rádöbbenthet melyiküket szereted jobban. Az újdonság varázsa is lehet az új lány. Érdeklődik irántad és szinte fürdesz a figyelmében. Gondold át a dolgot és ha úgy tűnik tényleg nem bánnád meg ha szakítanál az előző barátnőddel mert már tényleg annyira kihűlt a kapcsolat akkor válaszd az új lányt.
2010. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Félre ne érts, nem leszólni akarlak. De azt mindig is furcsálltam, hogy valakinek több éve van párja, szereti is, és mégis képes lenne őt elhagyni egy "friss húsért". Rengeteg ember lesz még neked szinpatikus. És lesz jópár nő, aki megtetszik neked. Akkor mindig be fogod fejezni az aktuális partnerrel? És talán egy több 10 éves házasság nem lesz majd megszokott?

Tényleg ennyire nem ér semmit manapság egy kapcsolat? Az ember beletörődik, hogy kihült, holott egy kis energiabefektetéssel valószínűleg helyre lehetne hozni.

De te tudod. Ha tényleg odavagy azért a másik lányért, akkor fejezd be a régit. Csak nehogy később kiderüljön, hogy hiba volt.

És ilyenkor jut eszembe az a dolog, hogy az elkövetkezendő években egyetlen olyan pár nem lesz, mint például a nagyszüleim, akik 47 évig nem unták meg egymást.

2010. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
kérdés: az új lányról ugyanezt fogod gondolni 2,5 év múlva?
2010. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hé emberek mi van ha a fiú még fiatal? nem kell még elköteleznie magát, volt 2 és fél gyönyörű éve most jöhet egy újabb. majd 30 évesen ráér azon gondolkozni hogy kivel akarja leélni az életét
2010. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, saját tapasztalatot írok, mivel úgy gondolom a tanácsokat már megtaláltad.

3 éves kapcsolatban vagyok. Gondolhatod, 3 év alatt nem csak mosoly és vidámság volt az életünk...DE mindig tudtam, hogy vele kell lennem...aztán távkapcsolatba kerültünk...tudod hány jóképű srác van az egyetemen? :-S megnézem őket, beszélek velük, de soha egy percre nem fordult meg a fejemben, hogy bármelyikükért is elhagyjam a páromat...pedig ők még közel is lennének, nem kéne heteket várjak ameddig találkozunk...az újdonság varázsa nekem nem ér meg egy 3 éves kapcsolatot...:-S


Sőt, olyan is volt, hogy nem éreztem már azt hogy szeretem a páromat. Ezt is megtudtuk beszélni. VAnnak napok mikor kevésbé lángol a tűz, de legbelül tudod hol a helyed:)



Na én ezzel csak annyit akartam okoskodni, hogy gondold át, hogy csak az újdonság varázsa, vagy pedig már nem szereted a barátnődet. HA az utóbbi, ne hitegesd tovább!!!


Vagy még jobb: Mi lenne ha beszélnétek erről?


2o-l

2010. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
B*szd meg mind2-t és keress egy harmadikat
2010. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is pont két és fél éve vagyok együtt a barátommal. valóban, ahogy írták előttem is, nem minden nap lángol úgy a tűz. sokmindentől függ, hogy érzem e azt a szerelmet, vagy pedig nem. de összességében érzem. nyilván nem csak jó dolgok voltak együtt, és reeengeteget veszekedtünk már. de az, hogy egy másik fiú miatt hagyjam ott, fel sem merült bennem soha.


bár csak az előttem szólót ismétlem, de egy hirtelen fellángolás, és egy új ismeretség nekem nem ér annyit, hogy felrúgjak 2 és fél évet. alapból nem is tett rám senki olyan hatást, hogy ezen elgondolkodjak, pedig hidd el, akartak páran. nem sikerült, mert nem voltam nyitott ezekre a dolgokra. jóban vagyok velük máig, beszélek is velük, de nem érdekel, hogyha mélyebb dolgot szeretnének.


a barátnődnek vannak hibái nyilván. és ennek az új lánynak nem lesznek? egyelőre még nem ismered őket, mert nem vagy olyan viszonyban vele. azok is kijönnek.


tegyél, amit akarsz, de nehogy megbánd. lehet, hogy nem lesz vissza út.

2010. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!