Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tehetném még jobbá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném még jobbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, és most szeretnék adni neki valami pluszt, hogy mindenképpen velem maradjon és ne unjon meg. Ilyesmi ötleteket szeretnék kérni, mint pl. minden reggel orális szexszel ébreszteni stb.

Köszi előre is!


2011. szept. 11. 21:59
 1/6 krvua ***** válasza:
74%
kérdésben benne volt a válasz.
2011. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy ha minden nap orális szexxel ébreszted, akkor had abba. :)

Örülni fog neki!


De viccen kívűl, mit csináltatok eddig?

2011. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezen kívül még más ötleteket szeretnék kapni.


Hogy érted, hogy mit csináltunk?

2011. szept. 11. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
2 év alatt csak nem laposodik ennyire el a helyzet, hogy itt kelljen tippeket gyűjtened. Legalább saját kútfőből próbáld, mert te tudod, hogy miket csináltatok, mit nem szeretne amúgy sem, hiába adjuk azt a tippet, stb, szóval a saját helyzetetek te ismered...
2011. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondold végig hogy idáig mi az amit nem csináltatok. akármilyen téren és ezek közül válaszd ki hogy mi az ami tetszene neki
2011. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod próbálj ki játékokat, segíthet a szexshop is, különleges helyek, édes hármas, ez mind csak attól függ mennyire vagy nyitott illetve párod mennyire az és persze a bizalom de 2 év után az aligha okozhat gondot. De nem csak szexel lehet örömet... Olyan dolgoknak is nagyon tudunk örülni (mi férfiak) ha reggel az ágyba hozzátok a kávét vagy hogy megleptek egy romantikus vacsival (jöhetnek a kommentek hogy csöpögős vagyok).

Én 10 hónapja, lassan 1 éve vagyok együtt barátnőmmel, kipróbáltunk már pár dolgot, a legfontosabb az egymásra figyelés és a bizalom. Itt nem tárgyalom ki a nemi életem de ha akarod msn-en beszélgethetünk erről.


18/F

2011. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!