Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném helyre a kapcsolatunkat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
elég nehéz helyzetben vagyok. már jó ideje eggyütt vagyok egy sráccal lassan megszületik a kisbabánk is. viszont 2hónapja nagyon cefet a kapcsolatunk. :( kétségbe vagyok esve hogy mit tehetnék? tanácsot nem merek kérni a családtól mert mindenki azt hajtja hogy minek kellett akkor a gyerek. :( nem volt semmi gond, megvoltunk, elvoltunk és hirtelen egyik napról a másikra egy szakadék lett köztünk. folyton megaláz a családja előtt és ahelyett hogy melettem lenne még belém is rúg. eddig tűrtem de hogyan tovább? mindig mindenbe beleköt, semmi nem tetszik neki. ha fehéret mosok akkor lecsesz hogy miért nem feketét meg hasonlók. és apró dolgokból már hatalmas patária van. a kisbaba a pocimba is érzi és nem tesz jót neki. mitt tehetnék? kétségbe vagyok esve hogy ha szétköltöznénk akkor elvennék tőlem a kisbabát.segitsetek kérlek valami tanáccsal. jah amugy a "segge ki van nyalva" egy szava sem lehetne rám. de szeretem és sajnos az érzéseknek nem lehet parancsolni.
2010. ápr. 23. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld vele higgadtan megbeszélni ez a gyereketeknek sem lesz jó,ha így marad.állandó veszekedésben nem jó felnőni.(tapasztalat)biztoan fél a felelőségtől,ami a picurral fog járni,anyagilag meg úgy egyébként is.hány évesek vagytok?
2010. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én 21 a párom 27éves. alapból van egy buta természete és hiába probálok beszélni vele mindig veszekedésbe fullad a dolog. nem tudom mitévő legyek.. :( egyre jobban elszomorit a dolog. ráadásul a 7napbol 5-t dolgozik és a szabadnapokon meg marjuk egymást.. :( halálraitélt kapcsolat ugyérzem. :(
2010. ápr. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!