Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toratotics kérdése:

Hogyan tehetném jobbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tudom mi baja van a barátnőmnek.Már kb két hete alig keres telefonon és egyszerűen engem már megesz az idegesség, mert nem mondja el, hogy mi bántja őt.Tavaly augusztusban is volt egy 1 hónap szünetünk, mert időre volt szüksége.Mit ne mondjak, már akkor padlót fogtam rendesen.:(Viszont ő keresett fel, hogy folytassuk tovább.Kérdeztem is tőle, hogy ez olyan akar lenni mint tavaly, de azt írta, hogy nincs semmi baja.Akkor is ezt csinálta, mint most.Én nem szeretném elveszíteni őt, mert nagyon szeretem.3év 5hónapja vagyunk együtt.Nagyon kötődöm hozzá.Mit javasoltok mit tegyek, hogy újra érezze azt amit régen?

20/F vagyok és barátnőm is 20éves.


2011. szept. 12. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Pofozd fel a brével.
2011. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:23


Nagyon vicces vagy...

2011. szept. 12. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs itt semmi baj! Néha kell egy kis magány is! Nyugodj meg!
2011. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak ennyi lesz az egész!
2011. szept. 12. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Van hogy az ember nem meri kimondani mások előtt, sokszor még maga előtt sem az érzéseit.

Amit leírtál azok alapján azért nem 100-as a dolog. Valami munkálkodhat a barátnődben. De az biztos hogy „erőszak” hatására nem fog megnyílni. Sőt általában a nyaggatás csak jobban bezárkózásra kényszeríti a másikat. Szerintem először magadban néz mélyen körül. Mert egy kapcsolat két félből áll (normál esetben), és minden probléma gyökere közös töröl ered, még ha néha hajlamosak is vagyunk hárítani, és a másikra kenni mindnet. És ha alaposan átgondolod, szerintem megfogod találni a probléma gyökerét.

2011. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló teljesen egyetértek veled.Persze, hogy nem nyaggatom és azt is tudom, hogy nem csak a másik félben kell keresni a hibát.Arra készülök, hogy a hétvégén ha átmegyek hozzá, akkor virággal megyek és megbeszélem vele a dolgot.Csak remélem nem fogja azt mondani, hogy ne találkozzunk hétvégén:S
2011. szept. 14. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!