Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mi a baj velem? Min...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VenuM kérdése:

Csajok, mi a baj velem? Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

16éves, picit maci, 177cm 73kg barna szemű, barna,rövid hajú srác vagyok. Rendszeresen futok,MMA-zok és edzek itthon. Mások szerint kedves vagyok és vicces. Eddig volt 2 hosszabb kapcsolatom (1-2év) és tartósat is szeretnék, nem vagyok bunkó a csajokkal...

Az a kérdésem lényege hogy miért utasítanak folyton vissza? Miért vagyok mindenkinek csak barát? A lányoknak miért azok a srácok tetszenek akik bunkó szemét beképzelt állatok, kihasználják őket és magasról tesznek a fejükre. Na meg az a sok csőgatyás alsógatya kitevős 20 kilós ovis? Miért ez a 2 típus az ideálotok??! Sose értettem és már kezdek beleőrülni hogy ilyennek kell lenni ahhoz h legyen barátnőd vagy úgy kell kinézned mint egy homár. Sok hozzám hasonló srác is kíváncsi lenne erre, szóval legyetek szívesek, válaszoljatok. Tudom h vannak kivételek, mindig és mindenhol, de kevés és már azok is foglaltak. (bocsi a helyesírási hibákért)


2011. szept. 12. 01:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nem számolgatok, csak kiírtam a válaszolók válaszára a véleményem :D utolsó: pont ilyen vagyok csak egy lány sincs az osztályba suli meg kb van 10. és pont az a megismerkedős típus vagyok nem az a lerohanós, mivel annyi bátorságom nincsen hogy hamar megkérdezzem, és írtam h tartósat szeretnék az meg lófasz ha már a 2. napon járunk. mindig kiismerek mindenkit de csak barátnak kellek :/
2011. szept. 12. 07:14
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron szép lány kell, akkor jól kell kinézned és gazdagnak is kell lenned. Ha átlagosan nézel ki, és pénzed sincs, akkor csak a csúnyáknál van esélyed.
2011. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tudnál képet küldeni akkor leírnám a véleményem hogy helyes e vagy :) .. lehet hogy csak a viselkeéseddel van .. kitudja :)
2011. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
amíg te magad nem vagy MINDEN lány felé nyitott, addig ne várd el, hogy ők is nyitottak legyenek mindenki felé, vagy akár feléd. sokszor nem kell olyan sokat keresni, amire szükségünk van, csak egyszerűen vakok vagyunk
2011. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azoknak a lányoknak akikre te buksz, azoknak pont nem te vagy az esetük. Próbáld meg olyannal aki hasonlít ráád.
2011. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Az a baj h félénk vagyok.. :P :D
2011. szept. 12. 16:18
 17/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg MMA-ba nincsenek nálunk lányok, pláne h összeségébe is alig vannak MMA-s lányok
2011. szept. 12. 16:22
 18/22 cynic ***** válasza:
guglizz rá: no more mr nice guy, és olvasd el
2011. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbbetek ebben a korban csak éretlen taknyos kölyök, akinek abból áll az élete, hogy percenként frissítse a fész profilját.

Szánalom az egész.

Amúgy lehet rossz helyen kopogsz. Miért az olyanoknál próbálkozol, akik ilyen kis divatlotyók? És gyakorta kiderül hogy a magánéletben is azok, mert szakít a vézna egyenesített hajú csávójával, sír egy hetet, aztán összejön az exének a haverjával, aki ugyanolyan kis fejletlen 5éves, mint az előző volt...

Amúgy nem ez az ideálunk, csak a tucatlibának, a tömegterméknek, a kis IQ80-nak, aki nem tudja mit jelent az "érzelem", csak az a lényeg, hogy k.rvára divatos legyen, a divatnak és az ő pillanatnyi egzisztenciájának megfelelő pasija legyen...

De ne aggódj, én 17 éves koromig egyedül voltam, nem találtam senkit, mert nem értem be a tucattal, a személytelen szürkékkel. :)

Ha egy kicsit idősebb leszel, érettebb is, és könnyebb lesz majd ezen a sok kuszaságon átlátni... :)

Amúgy szerintem felesleges a fogyókúra, így vagy jó, ahogy vagy, miért kellene megfelelned ezeknek a kis olcsó libáknak? Akkor ugyanoda jutHATsz, mint a sokeszű 20kilós ovis.

Amúgy nekem kifejezetten a zsánerem az izmos mackót... :)

2011. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
*mackós, bocsi :)
2011. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!