Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok visszahódítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok visszahódítás témakörben?

Figyelt kérdés

Próbálkoztatok már exet visszaszerezni? Ti szakítottatok vagy ő veletek?

Volt már az exnek új párja? VÉgül sikerült vagy sem?


2011. szept. 12. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

nem nem nem nem nem nem nem és nem. az ex azért van hogy békén kell jól hagyni !


REKLÁM :

2011. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem bableves, hogy folyton felmelegítsük.

Szerintem ha eljut egy kapcsolat oda, hogy szakít egymással két felnőtt ember, akkor ott van valami baj. Miért jó egy ilyet újra kezdeni!?

Ami nem megy azt le kell zárni.

2011. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jeanne ***** válasza:
69%

Velem rengetegszer volt olyan, hogy újrakezdtem egy végetért kapcsolatot. Nehezen szakadok el attól, akiért ölni is tudtam volna. Ha még szeretitek egymást, miért ne. Úgyis minden szerelem ott marad az emberben, és ha máshonnan nem is, onnan azért tudja, hogy ha meglátja, elszorul a szíve, ha meg mással látja, rögtön figyeli az új pár, vagy szimpla barát hibáit. Jellemző.

Viszont vigyázat! A régi sebek nem múlnak el nyom nélkül.

2011. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó (de ez a bableves se rossz :D ). Ha valakivel befejeztem, vagy kiadta az utam, többet nem kerestem, max ha utcán láttam (és már nem tudtam átmenni a másik oldalra) akkor egy szia és annyi. Férfiúi büszkeség is meggátolt abban, h bármelyik lány miatt hülyét csináljak magamból azzal, h esedezek előtte, h visszavegyen, vagy h kezdjük újra.


F/30

2011. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én msot vok túl egy ilyenen, 3,5 év qrva jó kapcsolat, aztán elhidegülés szakítás, lassan 5 hónap szenvedés mindkét részről. most már tudom, hogy az lett vna a legjobb, ha a szakítástól kezdve nem is beszélünk egymással. nem érdemes próbálkozni, nyilván nem véletlen lett vége


21f

2011. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Jó a kérdés... :)

a véleményem az,h igenis újra lehet,sőt,újra is kell kezdeni egy kapcsolatot,ha érdemes.

Nálunk ez úgy működött,hogy nagyon összekaptunk fél év után.Pultosként dolgozom,a párom nem tudta elviselni,hogy sokat dolgozom,keveset vagyok otthon,meg h ugye az állandó mosolygás...egyebek. Mondta,hogy neki így nem megy,hagyjuk abba.(beletörődtem-nem tudtam mit csinálni.)Hozzáteszem,nagyon szerettük egymást.

különvoltunk egy ideig,de rájöttünk mind a ketten hogy nem megy egymás nélkül.Kibékültünk.Megbeszéltünk mindent. én kevesebbet dolgozom,ő megértőbb. Azóta is együtt vagyunk...ennek már 3 éve... :)

Szóval van olyan is HAPPY END! Még a mai napig is tökéletesnek mondható a kapcsolatunk,és eljegyzést tervezünk.

2011. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Sok esetben sikerül a visszahódítás, van aki ebből Cd-t is árul, hogy segítsen. Én a nejemet szeretném visszahódítani, de mi már majdnem elváltunk...és van egy élettársa is, két gyerekünk is van már. Én megfogom rendelni azt a CD-t. Kb. 5 lemezből áll.
2011. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!