Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél kezdeménynezni, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél kezdeménynezni, vagy nem is akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, jóban vagyunk.

Együtt szoktuk tölteni a szüneteket, szerintem nagyon jól kijövünk.

A tavalyi évben nálunk is(mint mindenhol:/)volt üvegezés.És ott azt mondta hogy én tetszem neki.Majd később hogy szerelmes belém(ez nem üvegezés közben történt, visszahallottam).Szintén még tavaly, volt egy msn beszélgetésünk, amiben azt mondta, hogyha lenne lehetősége nagyon összejönne egy lánnyal.

Na ezt én magammal kötöttem össze:)Szóval nem értem 5 hónap után is, miért csak barátok vagyunk?!

Ő 100% hogy tudja, hogy nekem is tetszik.De!csak ennyit tud, tetszik.Miközben én róla álmodom, odáig vagyok érte, és vágyom az érintéseire.Rettegek hogyha elballagunk már nem fogom látni, és más lányra fog nézni, esetleg lesz is barátnője.

Ha ennyi idő után sem kezdeményezett azt jelentené hogy semmit nem akar?Vagy a szülei hátráltatják mert még korai?Fél?Esetleg azt várja hogy én kezdeményezzek?

Ami még tudnivaló: mindketten 14-ek vagyunk, egyikőnknek sem volt még kapcsolata, és az ő mondása szerint első szerelme vagyok.

Köszönöm!


2011. szept. 12. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *kezdeményezni
2011. szept. 12. 15:13
 2/5 anonim ***** válasza:

ha ez volt akkor simán csak fél menjetek el ketten valahova és csókold meg

istenem ennek semmi köze a nemekhez ha tetszik ugyan úgy kezdeményezhetsz .

2011. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

jaj... gyerekek, ne bonyolítsátok túl a dolgokat. Ha tudod, h tetszel neki, meg neked is tetszik a srác, akkor mire vársz/vártok? Lehet, h ő nem biztos a te érzéseidben és nem akar koppanni. 14évesen, sőt még utána is, egyes srácok elég "óvatosak" ilyen téren.

Szerintem legyetek boldogok, amíg lehet! sok sikert

2011. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tünik fél kezdeményezni. Kezdeményezz te! pl. hivd el valahova, mondjuk sétálni, onnan már remélhetőleg észbekap.
2011. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Az a bibi, hogy én is félek attól hogy pofára fogok esni.Ha ballagásig, vagy ballagás után sem kezdeményez akkor meg fogom tenni.Addig meg próbálom tudtára adni hogy akarok valamit:)

2011. szept. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!