Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik le ennyire ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

Miért nézik le ennyire ezt a korosztályt?

Figyelt kérdés

Igen, ez a megfelelő kategória, mert párkapcsolati szempontról van szó benne.


Szóval sokszor olvasom ebben a kategóriában, hogy panaszkodnak a lányok a bunkó/szemét/hűtlen/agresszív stb barátjuk miatt, és akkor rendszerint megkapják azt a választ, hogy a 20as eleji korosztály márcsak ilyen, és inkább 25+ évesek között keressen párt.


Miben lehet egy 25 éves jobb egy 20 évesnél? Oké, már dolgozik, van valami kis egzisztenciája, meg 5 évvel több élettapasztalata, de ezek (utolsót leszámítva) nem igazán szellemi dolgok. Aki ilyen bulizósabb fajta, és csak futókalandokat keres, meg minél több lányt fel akar próbálni, az valószínűleg 25 évesen is ilyen marad, legalábbis nagyon sok ilyen van abban a korosztályban. Aki meg kicsit komolyabb, az lehet már 20 évesen is az.

Tudom, hogy kissé eltorzult ez a mai fiatalság, de egy 25-27 éves is épp úgy benne van még a "kiélős" korban mint egy 18-20 éves, szóval ilyen szempontból nem hiszem, hogy ennyire számítana ez az 5-7 év.


2011. szept. 12. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Így van.
2011. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18-20 éves korban még erősebb a kamaszkor hatása, ez azzal az 5 évvel tényleg eltünedezik, nyilván nem mindenkinél, de azért van szórás rendesen. Egy 25 évesnek már ott van az arcában, hogy éljen meg egyedül, és cikinek gondolhatják ilyen korban szülőnél lakni, tehát van motiváció, míg egy 18-20 évesnél ez még csak egy távoli lehetőség, nincs akkora súlya. Egy 18 évest még simán lehet gyereknek nevezni, a 25 éves pedig már inkább a felnőtt-kategória.
2011. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De egy 18 éves lány is gyerek akkor még (ne kezdjük el megint ezt az előbbérősdi izét, mert az csak biólógialag van, nem szellemileg), miért ne lenne jó neki egy 18 vagy 20 éves fiú? Vagy 20 éves lánynak egy 20 éves mondjuk?
2011. szept. 12. 15:32
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem nem kéne, hogy ezzel gond legyen. Bár én fiú vagyok, és sosem volt ilyesmi problémám, és sok kb. egykorú párt láttam már. Ráadásul 19 évesen 22 éves barátnőm van...
2011. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Valahol olyan 22-23 éves kor körül kattan az agyban valami, és az addigi eszméletlenül fontos semmiségek tökre értelmüket vesztik.
2011. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az évek számítanak hanem a gondolkodásmód,a viselkedés stb
2011. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is.
2011. szept. 15. 16:55
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Találnék normális 18-20 éves srácot, jó lenne..

Nekem a 25+ még öreg.

2011. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Walk With Me gyere alapítsunk családot.
2011. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nemed? Bocsi de ma már ezt is meg kell kérdezni.. :D
2011. szept. 15. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!