Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell nézik le sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

Miért kell nézik le sokan azokat, akik neten keresnek párt?

Figyelt kérdés
Nem egyszer olvastam ezen az oldalon olyan véleményt, hogy aki itt vagy társkeresőn ismerkedik annak biztos van valami difije, meg lelki nyomorék stb, holott csak egyszerűen nem igazán van más megoldás, ha az ember nem jár bulizni és nincs semmi olyan hobbija, ahol másokkal ismerkedhetne.
2011. okt. 23. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, ki hol ismerkedik. Gondolom sokan kipróbálták és negatív tapasztalataik lettek. Biztos sok a kamu. Van itt egy csomó ember, aki nyavalyog, hogy szuper a teste, marha okos, mégsincs párja. Ja és persze állati szerények is. Az se jobb.


Anyukám két éve netes párkeresőn ismerkedett össze a párjával, együtt is laknak, azóta is jól elvannak. Mindenki ott ismerkedik, ahol tud.

2011. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert még nem elég fejlettek ahhoz, hogy helyesen felismerjék az internet használatának előnyeit és hátrányait.
2011. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem nézek le senkit. De nagyrészt negatív tapasztalataim vannak a netes ismerkedéssel kapcsolatban.
2011. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok jó pár netes kapcsolaton.Szégyen.Már jó ideje próbálok a való életben ismerkedni.Semmi sikerrel...A neten könnyű volt minden...Túl könnyű,mindenki odáig volt értem pár sor,pár fotó után:D


Hát sajnos ez így van.De többet tuti nem megyek fel netes honlapokra,ahol ismerkedni lehet.

2011. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!