Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ír vissza? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hete szakítottunk a barátommal de most úgy néz ki hogy kibékülünk mert amikor legutoljára találkkoztunk beszélgettünk a pasi időt kért és megöleltük egymást meg volt csók, és azt mondta h nincs vége...Myvipen írtam neki egy üzit és most belépett de nem írt vissza, ő mondta már azt máskor hogy a haverjai is beszoktak lépni mert aki csinálta neki a vipet az is tudja a jelszavát...

Én tuti h lemegyek pénteken mert ezalatt az idő alatt csak eltudta dönteni hogy mit akar, és csak rajta múlik minden mert én nagyon szeretem!

Most az üzibe leírtam neki egy telószámot mert új a számom hogy majd azon hívjon fel, szerintetek ha nem keresne akk lese menjek pénteken, mert én nagyon de nagyon úgy érzem hogy kifogunk békülni de ezt sose lehet tudni...én halálosan szeretem és nem akarom elveszíteni nem is tom mi lesz velem ha mégis...áhhhh

Több mint 2 hónapig jártunk...Nagyon köszönöm ha írtok mert nagyon elvok keseredve és nemtom hogy mit tegyek..:(


2009. ápr. 22. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet h tényleg a haverja lépett be.Szerintem talizz vele,mert tényleg el tudja dönteni péntekig azt h mit akar.Sok sikert, remélem kibékültök :D
2009. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi..:)

Remélem úgy lesz áhhh ha kibékülünk én leszek a világ legboldogabb embere..:)

2009. ápr. 22. 17:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyira jól ment minden...és most amikor utoljára taliztunk is akk is érzetem az öleléséből hogy szívből jön
2009. ápr. 22. 17:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért szakított veled?
2009. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Először én szakítottam de aztán írtam neki egy üzit h nem akarom elveszíteni és hpgy szeretem ,aztán beszéltünk telón és azt mondta h maradjunk barátok...

Aztán találkoztunk de nem volt megbeszélve és jött ez...

2009. ápr. 22. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem!

Ha azt mondta,hogy nincs vége akkor azt akarja, hogy mindketten gondoljátok végig a dolgokat, mivel elöször te szakitottál vele.Ebböl kifolyólag ö is szeret téged. Utánna igaz mondtad, hogy nem akarod elvesziteni, de az már bizonytalanságra vall oldaladról. Ő nem tudhatja, hogy te mit gondolsz, csak a tetteid után dönt.

A megoldás csak is szemtöl szemben történhet.

NEM TELEFONON!!

Menj el és találkozz vele.

Szoritok neked, hogy összejöjjön.

2009. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi..:) Holnap lemek és minden megbeszélünk...
2009. ápr. 23. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért utánna számolj be a végkifejletröl, mert érdekel.


A tegnap 21:25-ös csávó kéri!

2009. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írtam privát e-mailt!!
2009. ápr. 23. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!