Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan szerzett vissza titeket barátotok mikor dobtátok őt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogyan tud egy pasi újra összejönni a barátnőjével ha dobják őt. Minden nap tartottátok a kapcsolatot? 2 naponta esetleg hetente? Hogyan viselkedett a párotok? Mivel keltette fel ismét érdeklődéseteket? Kérem csak azok írjanak akiket már visszahódítottak Köszi.
2011. okt. 20. 22:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi még egy kérdés érdekel, mennyi idő után sikerült?
2011. okt. 20. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű hagy neki egy kis időt hogy megnyugodjon kérj bocsánatot és még egy esélyt. Ha szeret megadja ha nem akkor meg tökmindegy.
2011. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy hete nem beszéltem vele semmilyen formában, ma megnéztem egy emlékműsoron hogy szerepelt de nem látott szerencsére, nem akartam hogy zavarja a jelenlétem. Nagyon hiányzik és írnék is neki egy sms-t hogy megdicsérjem de nem merek mert akkor azt hiszi még mindig tőle függök. Mennyi időt adjak neki? Egyébként már kértem bocsánatot, azt mondta akkor hogy megbocsát de még haragszik. A hibám a sok kis apró figyelmetlenség volt.
2011. okt. 23. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki dobott, az elásta magát nálam. Engem is próbált visszakapni az egyik exem. Hiába szerettem, csalódtam benne, és kikosaraztam(megjegyzem jól tettem).

26N

2011. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!