Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom, úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom, úgy hogy a mai lányok többsége nagyon beképzelt?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok egyedül. 16 éves fiú vagyok. Bepróbálkoztam több magam korú lánynál is mindegyik a lehető leghülyébb lekoptatott. Pedig nem az italmeghívód, meg a "szijja cica van gazdád", szöveggel nyomultam.

Ránézek arra a lányra aki legutóbb lekoptatott.

Extra rövid nadrág, valami felső miniruha, szőke haj. Józan paraszti fejjel nézve, csak úgy sugárzott belőle, "hogy én mindent megkaphatok!".

Háát szerintem nem. Lehet, hogy most még szép lányok vagyok 16-20 évesen, de háll" istenek a szépség mulandó.

Nem egy lányt láttam a középsulimban, akiért már kaptak a fiúk, akkor már nem is tanult, cigizik meg iszik. Azt gondolja, ő szép, és nő, hogy ő majd mindent megkap.

Én ha nő lennék nagyon pedáloznék, hogy ne a jó seggem miatt szeressen valaki. Tudom, hogy ne vegyem a lelkemre, de rosszul esik hogy porig alázzák az embert.


16F


2011. szept. 12. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
igen, eléggé azok. Ezért kell bunkónak lennünk férfiak, megjöjjön a nők esze, tudják ki az úr a házban!
2011. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennek neveli őket a globalizáció. Látják a TV-ben a sok szennyet (Jersey Shore és társaik) azt azt hiszik h húúúdekurv@menők. 20 felett általában kinövik, ne aggódj... :)
2011. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

"Extra rövid nadrág, valami felső miniruha, szőke haj. Józan paraszti fejjel nézve, csak úgy sugárzott belőle, "hogy én mindent megkaphatok!". "


És mégis bepróbálkoztál. Csodálkozol? Ha az ilyenek kellenek, ezt fogod kapni.

2011. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát sajnos tényleg elk*rvásodtak mostanában a lányok / vannak kivételek ,mint pl.: én /

Elszomorító ,hogy a lány osztálytársaim ciginek és valamelyik drogozott is! Pedig még nagyon fiatal!

2011. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a pasik vannak ám ezzel így :). Engem kifejezetten idegesít, amikor állok a buszmegállóban, persze nem egyedül, hanem ilyen 14-15 éves lányokkal. Szó szerint akárki elmegy az utcán mindjárt megy az, hogy 'hű, de gáz', 'juj, de "szép" vagy' stb...stb. Csak azért, mert azt hiszik, hogy ők nem lehetnek ilyenek, vagy véletlenül 70 évesen nem bottal fognak járni. Én szégyellem magam olyankor, hogy milyen emberek között vagyok...


22/l

2011. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tegnap vitatkoztam egy beképzelttel:D Tök jó élmény vttatkozni lányokkal:) Képzeld el mikor komoly vagy akkor egy szót se akarnak veled beszélni, szépen lekoptatnak, de ha beolvasol nekik akkor már elkezdik a sok hülyeségeketXD Ha veszekedésbe kezdesz akkor vígyázz! Akkor férfinak kell lenned, mert véged!
2011. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert valaki kipróbál ezt-azt még nem kell leszólni h hülyedrogos... Az alkohol pl a világ 5. legveszélyesebb szere, a fű 11-ik, az lsd meg csak 14-ik. Szal előbb tájékozódj, aztán ítélkezz. És ne a dohány- és alkoholkartellek által irányított agymosó tömegmédiából meg közoktatásból szerezd a drogos ismereteidet.
2011. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Próbálj meg olyan lánnyal foglalkozni, akivel esetleg el is tudsz beszélgetni. Már ne is haragudj, de Te is a külsőségekkel foglalkozol, ha ilyen szőke-kintvanmindenem-műnőkre buksz. Ez most egy ilyen korszak, amikor mi voltunk ennyi idősek, teljesen más volt az érékrend, a fontos. Persze ha csak szexet akarsz akkor nem kell feltétlen beszélgetni, de ne csodálkozz ha az ilyen mű kislányok mű kisfiúkat választanak maguknak. Ha nem ilyen vagy így jártál, más helyen kell kopogtatni.
2011. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21:06 Na, de 15 évesen...?! Persze attól, hogy kipróbálja még nem lesz "hülye drogos", de erre még annyira ráérne a fiatalok többsége... Persze az ő élete, ha akarja, akkor csessze el.
2011. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21:06 ja, azért hallottam temetőben meghalni valakit, mert ott drogozott be:S Mert részegeknél ott van az ittas vezetés és nem, mert a mája egy hét alatt kipurcan-.-" Az agyadat neked mossák!!!
2011. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!