Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, mit gondol a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mit gondol a pasik többsége?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon.. de tényleg nagyon bejön nekem, valahogy állandóan rá tudok gondolni, tökéletesebbet el sem tudok képzelni, és van egy halvány(kicsit erősebb..) esély rá, hogy én is tetszem neki, csak én félek a dologtól, mert ő olyan "keménycsávó" mittudomén a pontos kifejezést, nem veszi komolyan a lányokat, (ami persze nem olyan nagy baj, mert nekem tetszik^^és ha engem komolyan vesz, az lenne a legjobb:D) mindegy, szóval olyan testiségekre hajtó stílusa van... és ez zavar egy kicsit, hogy rám is akkor figyel oda jobban, ha valami testi témáról van szó, meg ilyen kis libák képeit lájkolja facebookon, nekem meg még egyet se:( (én amúgy ilyen átlagos képeket szoktam feltenni, olyat nem ami alapján ruhaméretemet el lehet dönteni, vagy ilyesmi..)

szóval az a kérdés, hogy a fiúk, akiket csak "kcsög"nek hívunk, lehetnek normálisak is egy lánnyal??

mondjuk nevetnek a poénjain, cukinak tartják, az már egy jel arra hogy esetleg nem csak a szexre kell??

szóval kétségbe vagyok esve:S

amúgy neki egy bnője sem volt még.. ilyen bulizós-bebszós srác:P


srácok, ti mit gondoltok? :D


2011. okt. 4. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy,ne hidd,hogy megváltoztathatod!
2011. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

"(ami persze nem olyan nagy baj, mert nekem tetszik^^és ha engem komolyan vesz, az lenne a legjobb:D)"


Úgy látszik a sok hülye pitsa tleg azt hiszi h majd pont ők fogják tudni megváltoztatni. Ilyenkor hol vannak azok a lányok akik mindig álszenteskednek?

2011. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "fudejópasik" hozzád hasonlóakat húzkodnak reggelire... Ne legyenek illúzióid:/


F/16

2011. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Walk With Me ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy majd pont Téged fog másként kezelni? Mondjuk állítólag egy ilyen falubikája egész értelmes, normális férfivé tud alakulni, ha szerelmes lesz, de mennyi az esélye, hogy ki tudod ezt váltani belőle, mikor van még x számú jelentkező? Egyáltalán miért érdekel egy ilyen srác?
2011. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nevetnek a poénjaid, ha jók illetve megd*gás eléréshez mindenféleképp. Cukinak akkor tart, ha a cerkája felállt. Minden jel arra utal, hogy csak szex kell neki. Érthető voltam?
2011. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad. Érdekel, mert olyan bulizós meg mit tudom én. De csak csalódnál benne. Tudod vonz az ismeretlen. Ez a baj veled is. DE nem baj, mert mindenki a saját kárán tanul egyszer.:) Szóval, hogy ha még belemész is vele valamilyen kapcsolatba, meglátod majd, hogy nem fog téged sem komolyan venni. Általában ezek a srácok vagy később érnek be, vagy soha vagy is,hogy mindig is ilyenek maradnak. De általában az első inkább. Szóval most hagyd élje ki magát, azt írod egy lányt sem vesz komolyan. Téged sem fog. Keress egy normális pasit, akivel érdemes lenni!=)


L19

2011. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Mekkorát fogsz szopni, de ez kell neked, ezt élvezed te is, mint sok más nő. Ha jól megbasznak, aztán átbasznak, és sírhattok. Aztán köcsögöztök, pedig tudjátok hogy mi a sorsotok, de ti nektek az kell, mert ha sikerülne megváltoztatni őket, akkor Ti lennétek a Különlegesek. :D Röhejes az emberi természet, főleg a nőkké. (bocsi)
2011. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, nagyot szoptam hirtelen, ja!

szóval... akkor majd elhívom magamhoz, dugunk egyet, aztán csüngünk egymás nyakán, hol az egyikünk, hol a másikunk akarja majd újra csinálni..

jóóó..

más vélemény? :D

2011. okt. 4. 20:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába várod, senki sem lesz aki azt mondja majd amit te hallani akarsz. :D Bocsi, de mi csak jót akarunk neked.
2011. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kérdező,te bü..ös ku..a cafka,megérdemled a sorsod. :)
2011. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!