Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kocka srácok! Miért csináljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka srácok! Miért csináljátok azt, hogy elkezdtek flörtölni egy lánnyal, aztán amikor komolyabbra fordulnának a dolgok, ragaszkodtok hozzá, hogy színtiszta barátságról van szó?

Figyelt kérdés

Velem, és a legjobb barátnőmmel is nemrég fordult elő. Ez ilyen félénkség? Ha meg nem érdeklünk benneteket, akkor miért kezdtetek el olyan jeleket adni, hogy igen?

Kíváncsian várom a megfejtéseket.


2011. szept. 12. 23:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lehetnék olyan barátod aki néha kinyalhatja a popsid ?
2011. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Tájparaszt: én és a barátnőm 24, az egyik fiú 27, a másik 21. (igen tudom enyhén pedo vagyok)

Jaguár: Dehogynem, sőt, most rögtön. Légy szíves.

2011. szept. 12. 23:51
 13/23 anonim ***** válasza:

Látod : te sem veszed komolyan egy pasi közeledését ^^

És csak a barátom akarsz lenni.

2011. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Tajparaszt ***** válasza:

Hááááát ez így már elég gáz, bocs, azt hittem tinik vagytok.

Szerintem hagyjátok a fran.cba az egészet.

Öltözzetek fel csinosan és pénteken menjetek el egy szórakozóhelyre ismerkedni :)

Ha pénteken nem jön össze semmi akkor szombaton is :)

2011. szept. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tájparaszt: Igaz, hogy nem vagyunk tinik, de biztos forrásból tudjuk, hogy egyik srácnak se volt még nője soha. :p (hm, talán nem ok nélkül)
2011. szept. 13. 01:57
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy sikerült kiismerniük titeket? :P

Ezekkel a jelekkel meg csak óvatosan :D

2011. szept. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért nem volt nőm mert nem is kerestem.

Különben is isten óvja meg azt a nőt akivel én összejönnék mert tudok olyan hihetetlenül elviselhetetlen lenni, hogy azonnal a rámbaszná az ajtót.

Abszolút hangulatember vagyok.

Néha nárcisztikus és flegmán lenézek midenkit.

Néha depis és akkor csak szomorkodom.

Néha nihilista és nem érdekel semmi és nem látok logikát semmiben.

Néha pszichopata elmeállapot kerít hatalmába és csak rosszat akarok tenni másokkal, hogy nekem jobb legyen.

Néha hős szerelmes romantikus lélek száll meg és mindent megtennék a szerelmemért.

Néha filozófus-ba megyek le és folyton értelmetlen baromságokon elmélkedem órákon át.

Néha meg egyszerűen csak hülye vagyok.


De egy jó tulajdonságom van : Van önkritikám :) .

2011. szept. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az önkritika nem sokat ér Jaguár, ha csak látod a hibáid, de nem teszel ellenük semmit...
2011. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Peston ***** válasza:
100%

1. Ez nem kockasághoz köthető.

2. Félreérthetitek a jeleket - én is sok csajjal incselkedem, mégsem hajtok rá mindre.

3. Függ a srác személyiségétől is... hogy Ő pörgősebb-e, és hogy Te mennyire vagy (buli, ilyenek)... ha túl gyors, vagy lassú vagy neki, akkor fordulhat a kocka.


És a leglényegesebb:


4. Az ilyen jeladásokról, meg legyünk csak barátok témáról... PONT TI, NŐK KÉRDEZTEK!? Szerintem sokkal több lány csinálja ezt, mint fiú.

2011. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Na ugye hogy nem tetszik ha kapod a jeleket a végén meg csak legyünk barátok lesz a dologból. Most már átérezted mit érez egy pasi ha ezt teszi vele egy csaj. És még csodálkoztok hogy mért van annyira elkeseredve?

Nem biztos hogy félénk, az is lehet hogy van egy eltitkolt barátnője, és nem akar bebukni. Vagyis csak egyszeri kalandra jó lettél volna neki, de közbe rájött hogy te abba valszeg nem mennél bele, aztán úgy gondolta hogy akkor hagyuk.

2011. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!