Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szükség van játszmára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükség van játszmára a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Alapvetően elítélem a játszmázást, de úgy érzem, máshogy nem tudok "eredményeket" elérni a páromnál. Ma reggeli példa:

Sokadjára kértem meg, hogy tartsa magánál a mobilt és vegye is fel, mert 2 héten belül szülök és egyedül vagyok otthon, az Ő munkahelyétől 45 percre kocsival a semmi közepén (szomszéd sincs).

Egy ór múlva hívom, nem veszi fel. 10 perc múlva újra, megint semmi.

Én úgy döntöttem ezután, hogy akárhogy próbál visszahívvni, ma nem veszem fel neki, izguljon csak, hogy nem tudja mi van velem!

Tanulhat ebből, vagy csak kicsinyes bosszú?


2011. szept. 13. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
42%

Ne csináld szerintem.

Semmi értelme.

Nincs szükség arra, hogy felidegesítsd.

Lehet, hogy dolga volt, azért nem vette fel.

2011. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a "megérdemli" kategória még...
2011. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/117 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet haszna, de ilyenkor az én párom elkezdi anyámat is hívogatni, úgyhogy hamar kiderül, hogy semmi nincs :D
2011. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/117 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg biztos azért nem veszi fel, mert dolga van...az én párom is ilyen...sok a munka, de nálam is ez van sajnos
2011. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 anonim ***** válasza:

az én páromnak is az a mániája, hogyha hív azonnal vegyem fel!

nincs hozzám nőve a telefon, ha nem tudom felvenni, akkor fejre is állhat a párom...

Engem rohadtul idegesít, hogyha nem veszem fel a telefont, 1-2 percenként újra hívnak..


Persze a te eseted más... :)

2011. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/117 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs értelme. Én dettó olyan vagyok mint a párod. Egyszerűen ha szólnak, hogy ma valami fontos dolog miatt tartsam már a szemem előtt a telefont, mert el akarnak érni figyelek én rá eskü, de olyan hirtelen tűnik el a szemem elől az a telefon, hogy az hihetetlen. Leteszem valahova és ott hagyom. Nem szánt szándékkal csinálom, csak bosszant. Engem is próbáltak már ilyen formán nevelni, de nem ment.

Szerintem ne megváltoztatni próbáld és kicsinyes bosszút állni, hanem valami megoldást keresni a dologra. Például anyud hívod, vagy ha megy dolgozni, akkor amíg ő dolgozik addig te anyudnál vagy.

Tudom és megértelek, hogy idegesítő, de ez legyen a legkevesebb. Próbáld megoldani a dolgokat. Hisz volt idő, amikor nem is tudtuk mi az a mobil. Akkor is éltek emberek.

2011. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 A kérdező kommentje:

Persze persze, ez rendben is van hogy "sok a dolga". De amikor bármelyik pillanatban beindulhat a szülés, és tényleg nincs senki a közelben, aki segíthetne???

Ráadásul miatta vagyok itt a semmi közepén, neki kellene vállalni a következményeket. Amúgy nem életeket ment, iroda munát végez a legjobb barátja cégénél...

2011. szept. 13. 11:17
 8/117 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen gyerekes játszmákat még a gyerektervezés előtt kell lejátszani és tisztázni. Mi lesz, ha ott lesz már a gyerek is, még több teendő, váratlan helyzet, és aközben is egymással csatáztok?!

Hát ha már így alakult, hogy család vagytok, holnapután jön a gyerek, akkor most már ne játszmákkal érjetek el célt egymásnál. Hanem BESZÉLGETÉSSEL! Különben nem lesz jó vége és főleg a gyerek fog a legjobban szenvedni előbb-utóbb...


Iszonyú érzés lehet, -próbálom a helyedbe képzelni magad-, ha arra gondolsz, hogy most történt volna valami baj, vagy megindult volna a szülés, vagy bármi, és nem tudsz tőle segítséget kérni...

De tényleg, mi van, ha ő meg épp olyan munkában van, amit nem hagyhat ott, különben esetleg elvesztheti az állását...?!


Ha most azt csinálod, hogy hagyod izgulni, nem veszed fel... Majd hazajön és aggódni kezd látványosan, akkor viszont ne tetézd a dolgot sértődési jelenettel! Akkor szépen vita nélkül mondd el neki, hogy rosszul esett, hogy nem tudtál volna tőle segítséget kérni, és bizony bosszúból nem vetted fel utána, és nem csinálsz ilyet többet, de ő is figyeljen már rád....


Külső szemlélőként így látom...

2011. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/117 A kérdező kommentje:

A rokonaim 4 óra autóútra vannak, a barátaim, kollegáim 2 órára.

Tényleg nem vagyok az az ember, aki levegőt sem tud venni telefon nélkül, de ha tudom, hogy ő arra sem képes (bocs kedves utolsó, de ez egy képesség), hogy felvegye a telefont szülés előtt, akkor nem hagyom ott az én környezetemet és nem jövök ide pusztaf.szomra a kedvéért.

2011. szept. 13. 11:23
 10/117 anonim ***** válasza:
70%
Attól, hogy a barátja cégénél dolgozik, az még egy munkahely. Ha egy állami cégnél lenne alkalmazott, vagy egy gépsor mellett dolgozna, még csak fel sem vehetné a telefonját. Ha valódi gondod lesz, felhívod a céget vezetékes telefonon, hidd el, szólni fognak neki. Az is más lenne, ha önálló vállalkozó, bár még ott is lehet akár ügyféllel, és nem tudja felvenni. A megbeszélni valókat próbáld munkaidőn kívül intézni.
2011. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!