Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak a kihűlt kapcsolatomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a kihűlt kapcsolatomban, csupán mert félek a magánytól?

Figyelt kérdés
Nem is igazán kell már magyaráznom, de a párom és én is jól tudjuk, hogy már nincsen köztünk régóta szerelem. Első szerelem, és 6 éve tart, nagyon nehéz lezárni. Szakítottunk egy hónapra, de most ismét egymás mellett kötöttünk ki, mert hiányzik mindegyikünknek a kedvesség és a támasz. Van egy harmadik személy, akire sokat gondolok, és én sem vagyok közömbös neki. Azonban a sors kifürkészhetetlen útjai miatt egyre távolabb kerülünk egymástól. Ha az eszemre hallgatok, ő nem is lenne ideális jelölt, mert sok mindenben különbözünk, de leginkább az zavar, hogy rendkívül kemény diónak tűnik érzelmileg, és nem tudna annyi szeretet adni, mint a mostani párom. (Vagy csak ezt gondolom? Lehet, hogy ő is megtörne idővel.) Akivel most vagyok, mindenben mellettem áll. Magasra tette a mércét. Sokat dolgoztunk ezen, megbízható, de már lejárt az idő. 21 éves vagyok, és még szükségem van a nagy érzelmekre, néha azt érzem, megfulladok. Egyedül azonban úgy érzem életképtelen vagyok - ha odajön egy pasi egy szórakozóhelyen, akkor már rögtön úgy viselkedek, mintha megint tini lennék (olyan szerencsétlen és szégyellős vagyok)gondolom ez a nem túl sok tapasztalatom miatt van. Különösen nehéz, hogy kevés barátom volt tinikoromban, és mindig a barátomra támaszkodtam. Nehéz kiszakítanom az életemből, bár megbeszéltük a problémákat már őszintén. Így lett ebből békés, közös megegyezésen alapuló szakítás, de nem ment egyedül, és megint itt van mellettem.
2011. márc. 15. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első szerelmet mindig nagyon nehéz lezárni, de hidd el sokkal jobb lesz! 21 évesen még muszáj hogy az ember szerelmes legyen, mert ekkor még nem az a feladata, hogy pusztán szeretetből valami mellett maradjon! Szerintem akármennyire is fáj zárd le végleg ezt a kapcsolatot és nyiss az új felé, mert 4-5 év múlva azt fogod érezni, hogy elpazaroltad az addigi életedet. Sajnálom, de így van.
2011. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valaki
2011. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van ha le akarod zárni és ez nem jó neked mert a barátod mellett is magányosnak érzed magad és boldogtalannak az nem jó! Akkor vess véget most mint 5 év mulva!


Az hogy szeret téged meg stb stb az nem elég.


Ez a részedröl semmi más csak megszokás, megszoktad ismered kész ennyi! És nehezen mersz ismerkedni, lusta vagy inkább azt mondanám!

Nincs kedved mindent előröl kezdeni, pedig abban nicns semmi rossz.

2011. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A magány addig ijesztő,amíg nem vagy benne.
2011. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát magányról csak annyit hogy lélek ölő tud lenni, persze nem arról beszélek hogy párod nincs hanem senkid. Ha vannak barátaid, meg tudsz kikkel beszélgetni akkor simán hagyd ott (meg egyébként is!). Pont te írtad hogy túlságosan rá támaszkodtál, az meg nem szerelem. Szakíts vele aztán addig is mozogj, olvass, stb. Csak ne ezen járjon a fejed lehetőleg.
2011. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hozzátok rendbe, ha amúgy is igénylitek egymás közelségét.


Van ott akkor még valami...


Talán csak egy kis nézőpontváltás kell, és környezetváltozás.

2011. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menthető a dolog. Próbáljatok ki együtt új dolgokat. Utazzatok el valahova kettesben, változtass a külsődön (új frizura, hajszín, vagy ilyesmi), keressetek valami új közös hobbit.
2011. márc. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!