Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent pontosan az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan az, hogy ha valaki lelki terror alatt, terrorban tartja a párját?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:

pl megfenyegeti hogy megveri. Vagy esetleg öngyilkossággal fenyegeti ha otthagyja.


20/F

2011. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bármi nemű fenyegetés mely a másikat lelkileg , testileg korlátozza valamiben, félelmet kelt benne vagy akarata ellenére történik
2011. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mitmivan? ***** válasza:
"Ha nem adsz pénzt sörre elhagylak"
2011. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
zsarolja, féltékenykedik, fenyegetőzik, tiporja az önbizalmát, megalázza
2011. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pl. öngyilkossággal vagy szakítással fenyegeti, vagy esetleg valami olyasmivel, amiről tudja, hogy a párjának nagyon fontos és sokat jelent.


Pl. "Ha megtudom, hogy elmész XY-nal találkozni, elhagylak." vagy "Ha még egyszer nélkülem mész bulizni, szakítok veled."

"Ha megteszed ezt-vagy-azt, megölöm magam." vagy "Ha szakítasz velem, én esküszöm, hogy öngyilkos leszek."


Ilyesmik.

2011. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tömören



[link]

2011. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy parancsolgat,az van amit ő akar .
2011. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megaláz, érzelmileg zsarol.
2011. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en exem ezt csinalta: megcsalt folyamatosan-kesobb kiderultek ezek a nok, de meg o volt felhaborodva! Szavakkal megalazott, lenezett, ellenorzott titokban-mai napig nem vallja be, lealacsonyitott-akarta volna, ha visszszoltam es elmondtam a velemenyem duhos volt de alcazta. Belevalo csaj vagyok megis beleestem a csapdaba, sajnos, 2 evig tartott. Nehez ilyenen tultenni magad mert nem o hianyzik, hanem az bant hogy hulye voltam. Ossze kell magam kaparni a foldrol, a melybol es felallni es ilyen utan nem konnyu. A szakitasra egresszivan valaszolt, neha meg mindig ir smst megalazo szoveggel. Rogton uj baratnot talalt, akit szinten masokkal is csal es villog vele elottem. Annak orul ha en rosszul vagyok, mindig is ilyen volt. Csak igy tudja magat erosnek erezni, igazabol ez kisebbsegi komplexus-gondoltam meg regebben-de aztan rajottem hogy pszicho-beteg. Szerencse hogy megszabadultam tole, hamarabb kellett volna, nem zarom ki, hogy az ido elteltevel es haogy oregszik kepes lesz testileg is bantalmazni majd egyszer valakit. Nem tudom, hogy lesz e valaha csaladja de szinte biztos vagyok abban hogy nyomortani fogja oket. Sajnalom a mostani baratnojet is es legszivesebben szolnek neki hogy vigyazzon, de ezt az utat neki kell vegigjarnia. Ot is folyamatosan megalazza masok elott es latom, hogy a lany mar teljesen a hatasa alatt van. Magamra ismerek, mikor o megalazott szoval akarmivel...es ugy ereztem en vagyok mindenert a hibas. Aztan mikor elegem lett es nem ugy tancoltam ahogy o futyult, onnantol kezdve rajott a feltekenysegi mania--keves onbizalom. Mar nem merte felemelni a hangjat se, felt tolem de zsarolt, kijatszott hatulrol. Ravasz emberek! Megjatszotta a jot a komolyat. Sok honap eltelt de meg mindig szet vagyok csuszva, csalodtam, hittem olyanban ami hamis, es ez egy szemelyes kudarc. Most probalok gyogyulni, ujra labbra allni, es orulok hogy szerencses voltam es megszabadultam tole (maramennyire megszabadultam). Az ilyen emberek sose valtoznak meg, meg orvos se segit rajtuk..nemhogy egy szerelmes no. Kerek minden lanyt hogy vigyazzon!

Mert azt tudni kell, ha valaki szeret valakit, akkor azt tiszteli is es azt akarja hogy boldog legyen, azt akarja hogy biztonsagban erezze magat es esze agaban sincs ot allandoan megalazni-akar szoban is!


Az ilyen emberek csalokak, neha merges neha kedves, osszezavarnak. Mikor erzik h baj van visszavesznek es kedveskednek, ilyenkor a no ujra bedol es hinni kezd.

Barmelyik novel elofordulhat, meg az erossel is (lasd.En).

A rendes ferfiakat kell csak megbecsulni, a tobbi csak onzo allat!

2012. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!