Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Ha nem működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Ha nem működik jól egy kapcsolat (féltékenység, félelem, szóbeli terror jelent meg párom résézről) váltanátok? Többi lentt.

Figyelt kérdés
Váltanátok ha rossz a kapcsolat,és van 2 gyermekem előző házasságomból?Mert ami miatt vacilálok,hogy már boldog nem vagyok,félek is a páromtol már sajnos,kezét felemelte,fenyegetett,de nem bántott még ,de ha elköltözök,mehetek vissza albérletbe,és jelenleg nincs melom,max napi kis melok jutnának falun!A gyermekeimet is nézni szeretném,én boldog nem lennék ha maradnék,de nekik meglennének a dolgaik itt!Aki került ilyen helyzetbe,vagy van véleménye kérem segítsen,írja meg!!!!
2011. júl. 29. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs senki a családodból, aki tudna segíteni? Ez a helyzet nem csak neked rossz, hanem a gyerekeknek is.
2011. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vennék egy dízel kettes golfot és kimennék a világból ha már adott a téma.

Am sztem mindenképp tenni kell valamit, m most lehet h megvan mindenük, de nekik lesz a rlegrosszabb látni azt h a szülők nem jönnek ki egymással, vagy nem is szólnak egymáshoz...

2011. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tudok hova menni lakni,volt sogorom szereti a gyerekeket lakás van,de télre a tüzelöt is meg kell oldanom.anyagilag nincs :(

szüleim nem tudnak.megírnád véleményed?

2011. júl. 29. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
*mármint a gyerekeknek lesz a legrosszabb, de a szülöknek se ez lesz az életük fénypontja...
2011. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tehát inkább kissé nehézkesen(megélhetés) de nyugalomban?? a kisebbik 2 napja azt mondta:el akar menni,neki csak én kellek,nem baj ha nincs apuka:(
2011. júl. 29. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
A volt sógorod befogadna benneteket? Esetleg megegyezhetnétek abban, hogy amíg nem tudsz beszállni a rezsibe, addig főzöl, bevásárolsz, rendben tartod a házat, a kertet, ha van egy kis konyhakert, állatok, akkor abban is besegítenél. Aztán előbb-utóbb csak rendeződik az anyagi helyzetetek.
2011. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Boldog nem vagyok,sőt!!állandóan fáj a hátam,stresszelek,ideges vagyok stb.... és nem szeretnék idő elött meghalni az tuti .... valami betegségben.Párom önimádó,mindenért én vagyok a hibás,és félek bizony egyszer eljár a keze.Ideges, és a gyerekkel is ritkán van türelme.nagyon nagyon szigoru akar lenni velük
2011. júl. 29. 20:09
 8/8 A kérdező kommentje:
A volt sógorom házába,ő már nem lakik ott.kicsi lakás kicsi rezsivel,de tényle segyt.mert többször hozott kjaát ha erre járt,és pénzt is adott.Azt szeretné lépjek le innen,és azt mondta segít gyerekek miatt,azokat imádja.De hát... nehezen bízok megégettem már magam rendesen naivságom miatt.
2011. júl. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!