Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok/Lányok! Ti ismerkednéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Lányok! Ti ismerkednétek tar kopasz/kopaszodó pasival? És fiuk ti hogy álltok ehez a kopaszodás témához? huszonévesen nagyon nagy lelki terror..

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként sajnos szintén örököltem a ritka, vékonyszálú és kopaszodó fejet, így 0,3-asra szoktam nyírni a hajamat.
2011. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is borotválja 30 évesen a fejét.Nem mintha annyira akarná, de sokkal jobban zavarja, hogy elkezdett már huszonévesen kopaszodni.Így nála kényszermegoldás.Így ismertem meg.Engem egyáltalán nem zavar.Sőt, kifejezetten jól áll neki. :)Eleinte furcsa volt, hogy nem turkálhatom a haját,eddig nekem mindig dús hajú pasim volt, de ma már fel sem tűnik.

22 L

2011. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az én barátom kopasz, szeretem 20L
2011. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

utálom a kopaszokat és a 0,1-0,9 mmm közötti sörtéseket!


Egy férfinek legyen haja! ha picit kopaszodik nem zavar, de ezért ne borotválja le mert az undi.

2011. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyonsok szexi kopasz pasi van.. nyird le 0ással és kész
2011. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kopasz pasik nagyon szexik. Sokkal inkább mint a kopaszodók. Nyírd le.
2011. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem a kopaszodás is tud szexi lenni
2011. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már olyat is hallottam, hogy a kopaszság mennyire férfias. Nők áradoztak erről. Vannak olyanok akik a szakállas pasikról áradoznak. Olyat kell majd keresni akik a kopaszokra buknak. Akkor még önbizalom növelő is lehet a kopaszság. 39F (most hullani kezdett a hajam, majd megőrülök tőle:)
2012. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapból azt mondanám, hogy nem szexi. Azonban találkoztam már olyan kopaszodó pasival (itt jegyzem meg: ne szégyelld a dolgot, sokkal jobb, ha leborotválod, mintha rejtegetnéd pár odahúzott tinccsel), akinek olyan kisugárzása és személyisége volt, hogy maga a pasi igenis szexi volt.

Szóval itt is az a lényeg, hogy tudod-e viselni, vagy szégyelled magad, és ez meglátszik a kisugárzásodon.

2014. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az exem egyszer mondta,hogy szerinte szexik a kopasz fickók.Mondott még pár hasonló dolgot,és szakítottam vele.Nekem igazán a nyolcvanas években divatos volt dús frizurák az igazán szexisek.
2018. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!