Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen még nem volt csajom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen még nem volt csajom, ez gáz?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és az osztályomból már minden értelmes fiúnak volt/van barátnője, és hát már engem is kérdeztek a haverjaim párszor hogy nekem miért nincs. Szerintem nem nézek ki rosszul, elég izmos is vagyok, nincs baj a külsőmmel. Elég jó hírű iskolába járok, szóval nem arról van szó, hogy az osztálytársaim a szexre hajtanak. Persze, érdekelnek a lányok, de egyrészt még kicsit korainak érzem járni valakivel, másrészt félek odamenni a lányokhoz, és elhívni őket randizni. Szerintetek nem korai még a dolog 14/15 éves fiúknál? És amúgy szerintetek hol lehet ilyen korban ismerkedni, ha mondjuk az osztálytársaimat kizárom? És miből tudok rájönni, ha tetszek egy lánynak?

Lécci értelmes válaszokkal segítsetek! Köszi


2011. szept. 13. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Azért nincs mert értelmetlen vagy te mondtad hogy "minden értelmes fiúnak"
2011. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
dehogy gáz! miért lenne az? van egy fiú ismerősöm, akinek 20 évesen volt az első csaja. nemgáz! és ha te korainak tartod, akkor még ne csajozz, és ne is zavarjon ez a téma! mindenki, akkor csajozik, amikor úgy érzi, hogy eljött az ideje! ezen ne görcsölj! am és még 1 tipp: ne félj a lányokhoz odamenni és rnadira hívni őket, mert ők is emberek, nem esznek! :P nekik is vannak érzéseik, és max visszautasít, és azt mondja, hogy nem, de akkor sem omlik még össze a világ! :DD fel a fejjel! sok sikert! 16/l
2011. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

az előttem szóló kamuzik :D


A lányok igen is meg esznek és nincsenek érzéseik!!

2011. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

lécci privátban írd meg az iskolád nevét elég kevés az iylen "értelems" iskola lécci lécci

am szerintem nem gáz

mért lenne az????

főleg ha senki sem szivat vele akk meg mind1

majd jön egy lány és jártok és...stb stb :)

2011. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Slukk ***** válasza:
100%
A számból vette ki a szót az előző válaszoló,de még annyit hozzáfűznék,hogy észre fogod venni,ha egy csajnak bejössz.Nem kell rohanni a dologgal,és légy magabiztos :)
2011. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az "előző" hát igen énis megérzem ha bejövök valakinek :)

jah és lemaradt 14/l

2011. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
NEM ESZNE KA CSAJOK ÉS IGENIS VANNAK ÉRZÉSEIK! második voltam!
2011. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
én attol vaagyok rosszul ha egy srác 15 évesen 1000 lánnyal járt kb
2011. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz! ha még korainak érzed ne csajozz. ne félj elhívni valakit randira ha nemet mond nem dől össze a világ
2011. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
de igen korai, főleg a lányoknál 16 év alatt pasizni,ne aggódj nem vagy elkésve
2011. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!