Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még így esélyem "hódítani"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még így esélyem "hódítani"? Vagy agglegényként végzem.

Figyelt kérdés

Kinézetre minden oké, 175 cm magas vagyok, 75 kg, sportos alkat, rövid haj, bal-jobb kézfejen tetoválás, két 13*9 cm-es non-figuratív, a nyakam bal oldalán egy pók 13*13 cm, jobb oldalán egy skorpió 11*12 cm... Ennyit a külcsínyről:)

A gond inkább velem van, azaz a múltammal... Anno (már 2x is) hagytam magam behúzni a csőbe, és lett 2 gyerekem, két anyától... Az egyik van csak a nevemen. Egyikkel sem tartom szinte a kapcsolatot, de mint régebben elmondták, azért maradt a baba, mert ezzel akartak megfogni... Nem jött össze nekik:)

Ezen kívül sok alkalmi, illetve rövid kapcsolatom volt...

Ha kijelenthetem, szeretnek errefelé a nők, és ezzel vissza is éltem:) De amióta ez a helyzet, több, mint egy éve, nem volt kapcsolatom, mert félek ezeket bevallani...

Szóval, a kérdés adott, van még így esélyem a hölgyeknél? És ezeket ismerkedéskor be kell ugye vallani, de mikor tehetem meg anélkül, hogy dobbantana mellőlem?


2009. ápr. 22. 21:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem... 23 éves vagyok csak.
2009. ápr. 22. 21:15
 2/11 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés... Mennyire zavarhatja ez a nőket?
2009. ápr. 22. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen... most írhatnám, hogy előbb kellett volna gondolkodni, aztán gyereket csinálni.:D

Szerintem majd csak akkor mondd el a "hölgyeknek", ha már jobban megismertétek egymást...

2009. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Engem pl eléggé zavarna, ha hosszú távú kapcsolatot szeretnék...
2009. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

20 éves nő vagyok.


Az, hogy sok nővel volt dolgot, csakis annyiban érdekelne, hogy nem kaptál-e el egyiktől sem semmilyen nemi bajt.


A két gyerek biztosan szúrná a szemem - mert azért gond, valljuk be - , de mivel nem tartod velük a kapcsolatot, ezért nem igazán érdekelne a dolog. Hogy lehet egy nő ennyire hülye, hogy így próbál megfogni valakit? Érthetetlen...


Az ember érzi azt, hogy mikor kezd komolyabbra fordulni egy másikkala kapcsolata. Akkor mondd el. Mindent. Én ezt az őszinteséget annak a jeleként értelmezném, hogy tökéletesen megbízhatok benned, tiszta szándékkal közelítesz felém, felvállalod magad és nem próbálsz semmiben sem becsapni. Szóval akár sokkal több esélyt jelenthet, mintha egy olyan valaki lennél, akiről semmi érdekeset nem tudok kideríteni, és nem tudom, mit várhatok tőle.

2009. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna, hogy mosolyogva mondod, hogy te visszaéltél avval, hogy szeretnek... Nagyon zavarna, hogy nem tartod a kapcsolatot, az azt jelenti magyarul, hogy lesz*rod, hogy van két gyereked? Mert ha a nővel nem tartod a kapcsolatot, attól még a te gyereked! Nekik nem kellett volna megtartani, de nem felejtsd el, hogy nem egyedül hozták össze! Nem jó ez a hozzáállás, mintha el lennél telve azzal, hogy téged szeretnek a nők. Nem, én dobbantanék egy olyan pasi mellől aki mosolyogva mondja, hogy visszaélt a nők tetszsével... Aztán majd velem is ezt fogja? Nálam, sajnálom, így nem lenne esélyed...
2009. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

A 20 éves nönek teljesen igaza van.

De hozzá csak annyit, hogy velem is megtörtént, hogy gyerekkel akart megfogni a barátnöm, mikor az egyetem végét jártam, tehát vannak ilyen esetek. Csak én túljártam az eszén és utánna kidobtam.

2009. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Én 22 éves nő vagyok.

Nem örülnék,h a párom végig ment fél Európán,de ez van.A két gyerek engem nem zavarna,nekem is van egy.Az a nő,aki azt mondja,h a két gyerek miatt nem akar komoly kapcsolatot,az nem éri meg a fáradtságot.Én mondjuk mindenképpen az első randik egyikén elmondanám,h van 2 gyerekem,mert ha a csaj esetleg szerelmes lesz,és később mondod csak el neki a gyereket,akkor lehet hidegzuhanyként éli meg és lelép.Jobb,ha az elején tudja.

Szóval ettől még nem kell szerzetesnek vonulni,de mostmár ésszel szaporodj.Tudom,h fogy a magyar,de ha ilyen ütemben gyártod a gyerekeket,akkor nem csak baromi sok gyerektartást fogsz kifizetni,de tényleg nem fognak semmibe venni.Inkább ajánlom az óvszer használatát.

2009. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeket természetesen be kell vallani, de a többi futó kalandot felesleges. Én sem vagyok kíváncsi az összes elődömre, ahogy gondolom te sem.
2009. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A gyerek dologhoz annyit, hogy mikor elsőnél bementünk nőgyógyra, úgy volt, hogy elveteti, én közben a rendőrségre mentem tanúskodni, mert haveromnak ellopták a telefonját... Mikor kijött, azt mondta, hogy nem az, és mire észrevettem rajta, már túl volt a max időn...

A 2.-nál pedig nem voltunk együtt... 4 hónappal később megjelent, hogy nő a hasa, és bevallotta, hogy tudta, hogy terhes, de azt remélte, hogy így visszafogadom, hogy lesz egy közös gyerekünk...

2009. ápr. 22. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!