Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ma még olyan 16-17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ma még olyan 16-17 éves lány aki nem füstöl úgy mint egy kémény nem issza úgy az alkoholt mint ha muszály volna és még normális is?

Figyelt kérdés
Taalán 0,1%a a nagyvilágban. Elég nehéz ezt megtalálni...
2011. szept. 13. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Van ma még olyan tizenéves, aki képes használni a helyesírási kézikönyvet?
2011. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Van még olyan aki tudja hogy kell helyesen írni a muszáj szót? Amúgy igen, vannak csak azok nem fogják neked könnyen odaadni magad ilyen stílus mellett. Azon kívül meg még a rendesebb lányok is isznak néha 1-2 pohárral, csak ők nem fetrengenek egész hétvégén a földön és nem a berúgás a céljuk . . . 17/L
2011. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Mitmivan? ***** válasza:

Pff na hagyjál már az ilyen f@szságokkal. Miért kell állandóan általánosítani? Ha szerinted ennyien vannak a "normális" csajok akkor kénytelen leszel egy drogos alkoholista 16-17 évessel járni ennyi ésszel.

Az én ismeretségi körömben nincs ilyen, pedig sok ember ismerek. Na ezt kapd ki..

2011. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Újabb költői kérdés...
2011. szept. 13. 21:01
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem mondom azt hgy ne igyon meg egy két három pohár akármit. Azzal nincs gond. De az hogy eljön egy buliba és másfél óra után úgy készvan hogy nem bír járni azt nem tudom megérteni hogy mi a jó benne. a cigiről ugyan ez a véleményem.

Biztos van kivétel de au ismerettségi körömben szinte mint a fehér holló...

2011. szept. 13. 21:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Neked nincsenek! Amúgy vannak, de te gyík vagy és csak a qrvákat veszed észre...18f
2011. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Van, de mindnek van egy jóképű, bunkó, szeszkazán, gyárkémény pasija.
2011. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azért "gyík" vagyok mert nem akarok olyan lányt akinek a szagától undorodok?

Mint írtam azzal nincs semmi baj ha iszik. De mértékkel. A cigiről meg nincs mit mondanom...

2011. szept. 13. 21:17
 9/20 anonim ***** válasza:

igen vannak....pl én...

16/L

2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
:):) a kevésből valaki.
2011. szept. 13. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!