Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ma még olyan 16-17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ma még olyan 16-17 éves lány aki nem füstöl úgy mint egy kémény nem issza úgy az alkoholt mint ha muszály volna és még normális is?

Figyelt kérdés
Taalán 0,1%a a nagyvilágban. Elég nehéz ezt megtalálni...
2011. szept. 13. 20:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tessék... 17 éves vagyok. Ki se próbáltam a cigit, szóval egy szálat se szivtam még el a 17 évem alatt, és azt hiszem ez igy is fog maradni, valamiért nagyon taszit. Alkoholt is egyszer ittam életemben 3 évvel ezelőtt, azóta sem, egy kortyot sem, jól is tanulok, vannak céljaim az életben, hogy minél jobban megtudjak majd élni, elméletileg elég éretten gondolkodok... Imádom a természetet, a sétákat, szeretek fotózni, futni, kutyámmal foglalkozni.. stb.:) És mit kapok vissza? Azt, hogy jaj itt a tipikus jó kislány, meg a stréber meg ez meg az, az idióta fiúktól akiknek persze a bulikról szól az élet.:D Na mindegy, amúgy nem érdekel, van aki megbecsüli, hogy ilyen vagyok és ez a lényeg.:)

Ja és egyébként a barátom se egy bunkó, iszákos gyárkémény. Ő sem cigizik meg stb, hasonló hozzám..

2011. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vannak. Elárulom neked, hogy én csak olyan lányokkal barátkoztam, akik ilyenek, persze vannak kivételek. Soha nem ittam annyit, hogy ne emlékeznék a dolgokra. Anyáék is sokszor kínálgattak és kínálnak piával, h csak kóstoljam meg és 10-ből 10-szer azt mondom h nem köszi. És tudtam másoknak is nemet mondani, nem akartam megfelelni ilyen dologgal, be mertem vállalni, h nem szeretem az ízét, 1-2 kivétel van, de amit szeretek, abból sem tudok sokat. A cigi ugyanez, cigiztem már, de sosem éreztem azt h júj de jó, nekem ez kell. És még valami, amit ide sorolnék.... 2 komoly kapcsolatom volt és egy, ami nem volt az, de az csak gyerekszerelem volt és nem is jutottunk sokra. :P Legtöbb és a legjobb barátnőim mind ilyenek. Szóval vannak, csak észre kell venni őket. Ne a buta libákat vedd észre, akik csak a külsőjükkel akarnak hódítanak.
2011. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
és van még olyan ember aki letudja írni a muszáj szót helyesen?
2011. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát látom azért van kivétel. Csak sajnos az ismerettségi körömbe talán 1-2. Bliba nem járok csak ha mi rendezzük. Ott is ha valamit iszok csak annyit hogy tudom mikor kell abbagyni. Nem azért nem iszok mert nem bírnám hanem mert minek?
2011. szept. 13. 21:31
 15/20 A kérdező kommentje:
A muszály/j szóra visszatérve nem tudom miért írtam ly-vel nekem így tanították anno. Most már tudom hogy j-vel van...
2011. szept. 13. 21:32
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyelvtanórákat kéne itt tartani, menjetek tanárnak!
2011. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés van.

A nazarénus lányok például nem isznak nem cigiznek és buliba se járnak.


Rajtuk kívül nem sok lányról tudom hogy nem cigizik, nem iszik.

2011. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

21:23 vok

Azért hozzátenném,h 20 éves vok.

Számomra sokkal jobb szórakozás, mondjuk ha összeülünk bnőimmel és beszélgetnünk. És persze jókat röhögünk, ezt mind pia nélkül.

2011. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%
én találtam...de te a neten nem fogsz!!!!ugyh bye!!!!
2011. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 21:44. Ez a nyelvtanórától rohadt távol áll,szimplán mivel magyarok vagyunk,illik helyesen írni,nyelvtan tanárnak nem mennék el,mert nem keresnek jól.Köszönöm ezt a sokatmondó felvilágosítást.
2011. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!