Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel mit okozhatott a fiúnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit okozhatott a fiúnak? Tehetek én most valamit? ötlet?

Figyelt kérdés

hát nem tudom h kezdjek bele a lényeg h van egy barátnőm elég nagyszájú néha bunkó de jófej, az a vagány csaj típus!

és volt egy fiú aki hajtott rá, haverok voltak vagy vmi ilyemsi, és utána belé szeretett. régebbn sokszor beszéltem vele msn-en én is

20 éves, nagyon önbizalomhiányosnak tűnt meg félénknek de szerintem nem volt vészes el lehetett vele beszélni

barátnőm gyakran lelúzerezte meg röhögött a versein, mutogatta nekem, amit neki írt pedig szerintem aranyos volt meg látszott h szereti

persze barátnőm nevetett, bántotta is néha, meg mondta h még egy bnője se volt a fiúnak, szűz, meg minden

szorongó, gyógyszert szed hasonló

aztán bnőmnek eldurrant az agya, és apjával együtt feljelentették a fiút. kérdeztem h mért erre azt mondta h hát minek hitegesse így majd 'kiábrándul belőle'

én egész megkedveltem de azóta nem hallottam a fiúról. nem megy fel netre pedig eléggé függő volt, mobilja ki van kapcsolva hónapok óta, ismerősei (neten megkérdeztem kettőt) sem tudják, hova tűnt. már egyetemre se jár

mi történhetett vele? mit okozhatott neki barátnőm? lehet meghalt?

komolyan most már zavar! megölte magát? vagy börtönbe van? h derítsem ki?

szerintetek lesz barátnője ezek után a fiúnak?

én titokban szurkoltam neki mert láttam h egyre jobb irányba kezdett változni, lette gy kis önbizalma, lazább lett erre meg barátnőm...

mit gondoltok? mit érezhet most??

16/L


2011. szept. 13. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkereshetned az osztalytarsait, vagy esetleg a csaladjat, ha tudod, hogy hol lakik/lakott.

A baratnod meg....hat szerintem jobban jarnal, ha nem tartanad vele a kapcsolatot, mert egy hulye libanak tunik.

2011. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a barátnőd talál majd magának egy sz*rházi erőszakos bunkót akitől nem tud majd szabadulni.

Talán megkérdezheted a barátnődet is (gondolom most már volt bnő.) nem-e tudja esetleg a számát, de a legjobb lenne ha a fiú ismerősei között kérdezgetnél (gondolom iwiwen vagy facen megtalálod és végigkérdezed az ismerőseit)

2011. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Barátnődnek egy igazi szemétláda pasira van szüksége. Látszik, hogy egy unatkozó kamaszlány...vissza fogja még sírni ezt a fiút.

Ha ismered esetleg pár ismerősét a srácnak, akkor kérdezd meg őket. Meg ha annyira érdekel, akár simán írhatnál is neki neten levelet.

Én ha a kicsi szíved úgy dönt, akár felejtethetnéd egy picit a fájdalmát. :) Ahogy elnézem, neked nem annyira közömbös. :)

Ha tévedek, akkor bocsánat.

2011. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát jó nagy bunkó egy barátnőd van, mekkora egy ........, jobb ha le sem írom mert még kitiltanak.

Mikor történt ez és barátnőd hány éves?

Tudod hogy hol lakott?, ismerősei hátha ismernek olyat aki tudja?, meg kéne látogatni.

Ha tudod és közel van segítek megkeresni.

2011. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló srác vagyok, mint akiről írtál és 20 éves pont. Önbizalomhiányos meg félénk és most próbálok kicsit lazább lenni. Verseket pont nem írtam még de érzékeny vagyok meg olyan magányos féle.


Az aggasztó, hogyha egyetemre se jár. De nem lehet, hogy csak inkább eltűntette a kiírásait, hogy úgy tűnjön, mintha nem járna egyetemre, letiltotta bnődet msnen meg mindent megtet, amit ilyenkor KELL. Remélem azért nincs baja. Én pl soha nem lennék öngyilkos, pedig én is olyan lúzer tipus vagyok, sosem volt bnőm meg minden ilyesmi. Sztem csak visszavonult és elzárkózott a bnőd elől, letiltotta facebookon, hogy ne lássa az adatlapját. Szal ilyen óvintézkedéseket tett


20f

2011. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd... nem írnék jelzőként, pontosan azt kapja majd, amit érdemel. No mind1.

Szerintem nincs baja a srácnak, csak mindenhol mindenki tiltva van, számot cserélt, stb. Ebben a netes világban úgy el lehet tűnni hogy ihaj. Esetleg suliváltás, menekülés mindentől és mindenkitől. Mintha csak magamat látnám :D Azzal a különbséggel h én mindennap "mindenkit megb@szok" életérzéssel kelek fel és nem önbizalomhiányosan.


Szerintem ezután a srácnak még annyi önbizalma sem lesz. De talán egyszer összejön neki valami. Ha nem totál előnytelen külsejű akkor biztosan. Ha csak egy picit szebb mint az ördög a többi már fejben dől el.


Előttem már leírták, hogyan találhatnád meg. Próbálkozz. Lehet nem bánod meg.

2011. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Es aztan ird meg legyszi , hogy mi lett vele, mert erdekelne.
2011. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem hogy volt itt kinn egy hasonló kérdés ahol a csávó leírta hogy jóban voltak egy lánnyal akiért küzdött és erre feljelenttette.
2011. szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Téllleg, most jut eszembe, mintha én is olvastam volna, de talán elég régen lehetett. 1 Hónapja kb vagy több
2011. szept. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"apjával együtt feljelentették a fiút"


Kerdd el a baratnodtol a cimet, es keresd meg.

2011. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!