Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? www.gyakorikerd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__2071370-vajo n-meg-tud-valaha-is-bocsatani-es-megbizni-bennem-ujra

Figyelt kérdés
Azóta elküldtem neki a levelet, de nem volt eredménye teljesen.. elmondta,hogy nagyon köszöni a levelet, de a dolgokon nem változtat.. ennek ellenére néha beszélünk, most a napokban ő keresett meg, előtte pedig én.. olyan 2 hetente beszélünk 1x.. Most arra gondoltam ( mivel nem szeretném feladni),hogy kb. 1 hónap múlva születésnapja lesz, és valamilyen hozzám kapcsolódó ajándékot szeretnék adni neki. Nagyon meglepődne szerintetek? Vagy lendítene vajon ez a dolgon? Megtegyem vagy ne?
2011. szept. 4. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 hónap múlva szülinap? Skorpió? Felejtsd el!
2011. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem ezt már ne erőltesd, én is erőltettem egy pasin pár dolgot és az csak csunyított a helyzeten, nem szeretik a pasik ha nyaggatják őket...
2011. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem Skorpió, Mérleg :)
2011. szept. 4. 22:02
 4/11 A kérdező kommentje:

semmi probléma :)

de csak azért is látok még rá esélyt, mert tényleg megkeres néha.. ergo ha nem akarná a társaságom, nem beszélnénk..

2011. szept. 4. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
enyém is mérleg volt és ő az aki nem szerette ha nyaggattam és stb...
2011. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy elhiszed vagy nem az enyém is mindig felkeresett de sosem akart tőlem semmit, pedig én mindig azt hittem h na most biztos lesz vmi..és sose semmi, mostanra meg már belefáradtam és mérleg volt ő is..ők csak szórakoznak h azt hidd kellesz nekik..tapasztaltam
2011. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hm.. ez nem a legbíztatóbb :S hát akkor nem tudom.. hagynom kellene?
2011. szept. 4. 22:07
 8/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg sztem, ne rajtam múljon, próba szerencse, hátha neked sikerül, de ha olyan mint az enyém, akkor nem sok esélyt tudok rá adni :/ Én szülinapján mindig felköszöntöttem, ő meg sosem volt rá képes mikor az enyém eljött h felköszöntsön pedig tudta h a szülinapom van... kicsit szemtelenek is egyébként, de bezzeg mikor meg valami ünnep volt, akkor meg tudott írni h pl boldog karácsonyt, szóval ebből azt akarom kihozni h nem lehet rajtuk elmenni h most akkor érdekelsz nekik vagy sem...iszonyat egy furcsa lény a mérleg..rajtuk nem lehet elmenni csak max traktorral..
2011. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tipikus éretlen hülye kislány, aki játssza az érett nőt, de nem igazán tudja, hogy mit akar. Ja persze szereted meg minden, de azért egy másikkal is összejársz, mert hát ugye te jó csaj vagy, neked lehet. És most két szék közül a földre estél, de meg is érdemled. És még csodálkoznak egyesek, hogy miért neveznek minden nőt k.rvának. Ez a vonat már elment és te végleg lekésted. Legközelebb gondolkozz, mielőtt cselekszel.
2011. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elég keserű életed lehet kedves utolsó válaszoló, ha mindenkihez ilyen "szépen" állsz.. :) De nem baj, elvégre tény, hogy ebből tanul az ember és igazad van, meg is érdemlem, de én azért kitartó vagyok és küzdök érte, nem pedig felveszem a pesszimista pofát, és mindenkit lefikázok.. Tudod senki nem született úgy,hogy tökéletes, mindenki lépésről lépésre hibát követ el az életében. Gondolom te is .. Azért köszönöm a válaszod!
2011. szept. 6. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!