Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik majd a kérdésem de másképp nem tudom megfogalmazni.Szóval van egy fiú akit egy fél éve ismerek kb de nekem már a szerelmem,

(nem járunk)neki is tetszem tudom mert ő mondta de 3-om év van köztünk és őt ez zavarja azóta összejött egy csajjal majd dobta a csaj és mindig olyanokat mond,hogy őt egy csaj se szereti sose találja meg azt akivel több mint 2 hónapos kapcsolatuk van vagy valami.és a célzásaimat nem fogja fel vagy felfogja de nem akar.Mit tegyek?Vagy hogy mondjam neki?


2011. szept. 14. 08:09
1 2
 1/13 Abidos ***** válasza:
legközelebb csald el valahová romantikusabb helyre egy padra űljetek le beszélegetés közben egyszer csak hajolj oda hozzá mintha meg akarnád csókolni de pár centire álj meg a szájától és halkan mond én szeretlek. 3 év nem sok ha meg kiskorú vagy hát ha normális csaj vagy akkor ő is tudja hogy vagy vártok vagy nem jelented fel. Én már pár lányt vesztettem így és nagyon bánom. előbb utóbb mikor már késő lesz ő is bánni fogja ha hasonlít rám egy kicsit is.
2011. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért nem akar veled össze jöññi mert azt goñdolja fiatal vagy hozzá!! :-)
2011. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából voltunk romantikus helyen 2-ször is egy padon a parkban és pont mögöttünk gitároztak(klasszikus gitárral) és igazából anyám nem nagyon kedvel a srácot és ő tisztelet tudó egyébként és akkor a padnál megakart csókolni csak vissza fogta magát anyám miatt.Meg mondta hogy sokszor többet gondol barátságnál.De nekünk valahogy ez nem jön össze.
2011. szept. 14. 08:22
 4/13 Abidos ***** válasza:

Lol hány éves is vagy ?

Amúgy kérdezd meg hogy te vagy anyád kellesz jobban neki :D komolyan az anyóst ha hárpia nem kell meglátogatni de ez ne rontson el egy ígéretes kapcsolatot :D

2011. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább figyeldek az órára mert erre nem tudok mit mondani!
2011. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Abidos ***** válasza:
:) milyen óra van ?
2011. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gazdaság. ;-)
2011. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha akarna valamit lépne.. hány éves vagy? csak nem órán netezel?
2011. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem,nem órán beteg vagyok és gépezek.:)13 a srác meg 16
2011. szept. 14. 10:21
 10/13 anonim ***** válasza:
figyelj 13 évesen marha korai a pasizás inkább maradj az álmodozásnál,majd 3 év múlva is bőven ráérsz pasizni
2011. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!