Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi beszél kapcsolatról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi beszél kapcsolatról, barátnőről, közös dolgokról aztán azt mondja ez neki túl gyors. Ezt hogyan?

Figyelt kérdés

megismerkedtem valakivel, én 21, ő 28.én egyetemre járok, ő dolgozik. 2 hét alatt találkoztunk 5ször, beleértve a 2 első randit is. aztán néha nála aludtam, ilyesmi. nagyon jól alakult minden. direkt nem akartam nyomulós lenni, én csak vártam, hogyan alakulnak a dolgok. ő kezdett el kapcsolatról beszélni, azt mondani, hogy ő már a barátnőjének hív mások előtt, meg hogy reméli nem vallom magam szinglinek. bemutatott pár barátjának, el akart vinni 2 napos kirándulásra velük közösen. direkt óvatosan kezeltem, nem másztam rá. ha én nem írtam ő írt, hogy mi van. ha én nem hívtam ő hívott fel. mindig mondtam, hogy csak akkor megyek át, ha akarja, ha ráér, ha más dolga van szóljon.

jó, mikor találkoztunk még kapcsolatban éltem, de annak már 1 éve vége kellett volna, hogy legyen, szakítottam, csak mivel együtt élünk nyilván nem 2 nap külön menni, sok más dolgot kell elintézni, de egyszer sem aludtam azóta odahaza, csak barátoknál.

erre a srác tegnap azt mondja én rámásztam, neki ez túl gyors, nem értek a kapcsolatokhoz meg le akarom kötni a szabadságát egy kapcsolattal meg én nem vagyok kész. holott csak ő beszélt róla, hogy ő azt akar, de nem bírja a zűrös ügyeim, mint pl a különköltözés.

ez most mi? akkor mondja azt, hogy nem akar mégsem semmit, miért kell bemagyarázni, hogy rámásztam? meg hogy lelkileg nem vagyok kész. holott neki van lezáratlan nőügye, de nem foglalkoztam vele, mert bíztam benne. ő meg nem tudja feldolgozni, hogy átmenetileg az exemmel kell laknom, mert nincs pénzünk nagyon ugrálni, de gőzerővel dolgozom a megoldáson, meg is találtam.


2011. szept. 14. 09:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

de ez olyan sarkos. kellett 1 hét, hogy mindent elrendezzek. keressük a lakást, 2 héten belül költözünk, addig máshol lakom. elrendeztem magam pénzügyileg, lelkileg, lakhatásilag.

nem kellettem neki annyira, hogy ezt megvárja. csak akkor vallja be, ne azt mondja, hogy túl gyors.

áhh, mindegy.

2011. szept. 14. 10:47
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod.Legbelül pontosan tudod,hogy miért alakult ki.Gyáva dolog így elhagyni valakit,de ez van.Tapasztalatnak jó volt..és én még mindig azt mondom,hogy ez csak előre vitt téged.
2011. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

jav.:

miért alakult így

2011. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nagykönyv szerint volt minden. 2 randi, másodikon csók, utána elhívott magához, beleegyeztem. közben sokat leveleztünk, tényleg klappolt minden. jó volt a szex,jól töltöttük el együtt az időt.

mindegy, nem foglalkozom vele, csak előre

2011. szept. 14. 10:50
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó,hogy foglalkozol vele.Engem is bántana...bár sokat nem vesztettél,azért azt érdemes belátnod.A szex lehet mással is jó,sőt jobb is.Most inkább magaddal legyél elfoglalva,adj magadnak időt.Tedd rendbe a dolgaidat,mozdulj ki.Közhelynek hangzik kb minden második mondatom,de tényleg segít.:))
2011. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja,nem írtam.22/F-voltam.
2011. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon rendes vagy
2011. szept. 14. 10:57
 18/20 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:)
2011. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Hogy bírjam ki, h tudom, nem lesz szex?"


Ezt remélem nem te írtad ki.:))

2011. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
dehogy, az nem én voltam. azt kibírom, legkisebb gondom jelenleg.
2011. szept. 14. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!